Як швидко схуднути влітку?

Розповідає експертка з фітнесу зі стажем

Улітку схуднути простіше, оскільки сама погода сприяє схудненню. Про те, як максимально швидко схуднути влітку, розповідає членкиня Міжнародної федерації функціонального тренінгу, речниця міжнародних конгресів, аспірантка кафедри олімпійського та професійного спорту ХНПУ ім. Г. С. Сковороди Ірина Гармаш:

Були проведені дослідження двох груп людей, які працювали за різних температур: перша група — за 27 градусів, друга група — за 15 градусів. Люди з першої групи після роботи з’їдали значно менші порції та не мали бажання перекушувати. Тому схуднути влітку набагато простіше, ніж узимку.

У літню пору року набагато більше можливостей для фізичної активності. Довгі прогулянки, плавання, їзда на велосипеді, пробіжки та багато іншого — це приємний спосіб чудово проводити дозвілля й одночасно спалювати калорії. Також улітку практично немає дуже сильних перепадів температури, отже, організму нема чого запасатися зайвими калоріями.

Отже, плавання — найкращий спосіб схуднення влітку! За 30 хвилин плавання людина може спалити до 190 калорій.

Також пам’ятайте, що мандрувати пішки можна практично скрізь і це дуже корисно для здоров’я. 30 хвилин подорожі пішки спалюють 120 калорій. А якщо ви будете подорожувати пішки в горах, процес схуднення значно прискориться. Біг — відмінне тренування для м’язів. Біг активізує та змушує інтенсивно працювати м’язи всього тіла: ніг, рук та корпуса. Німецький лікар Ернест ван Акен був переконаний у тому, що тривалий біг з низькою інтенсивністю в поєднанні з дієтою — шлях до здоров’я.

Бігайте щодня

Бігайте повільно

Бігайте на низькому пульсі

Бігайте з низькою інтенсивністю

Коли ми тренуємося в аеробній зоні, насамперед розвивається серцево-судинна система, збільшується капілярна мережа та опрацьовуються довгі м’язові волокна, які якраз і відповідають за витривалість. Крім того, під час тренування використовуються жири, що сприяє схудненню.

Регулярні тренування (разом із правильним харчуванням) приводять до зменшення запасів жирової тканини та покращення метаболізму. Тривалі тренування покращують функції мітохондрій. Мітохондрії — наше все! Мітохондрії — це те, що дає нам багато енергії, а покращити їхню якість і кількість допоможе проста фітнес-формула: 80% повільного бігу (наприклад, три рази на тиждень бігаємо повільно) і всього один раз на тиждень інтенсивна аеробіка.

Бажаєте швидко прогресувати, бути красивими та стрункими — підключайте біг угору.

Біг угору потребує більшої сили м’язів. Бігуну потрібно підіймати вгору свою власну вагу тіла, а це вже своєрідне силове тренування з обтяженням. Бігові тренування сходами або гірками — справжнє тренування м’язів!

Для швидкого та якісного зниження ваги рекомендую істотно знизити кількість вуглеводів, у тому числі корисних. До них належать фрукти, каші, хлібці, сухофрукти. Залиште ягоди або одне кисле яблуко.

Вживайте більше зелених салатів, птиці, риби, морепродуктів та пийте багато чистої негазованої води. Зменште кількість кави, оскільки вона впливає на рівень кортизолу — гормону стресу. Якщо він високий, то жир не буде розщеплюватися.

І пам’ятайте: лише систематичні тренування та правильне харчування приведуть до чудових результатів!


Реклама

Популярні матеріали

7 причин, чому ви не можете знайти кохання


10 ознак, що ви п'єте мало води


3 найкращі вправи, які чудово знімають стрес


Читайте також
Популярні матеріали