Як правильно проводити детокс-дні?

Чи потрібні вам лімфодренажні практики, день на зелених овочах або без вечері

Якщо ви відчуваєте дефіцит енергії, сонливість, детокс є важливим етапом, який допомагає перевести ваш організм на осінній графік. На щастя, вивчивши своє тіло та скориставшись порадами світових експертів — дієтологів, натуропатів та косметологів, ми можемо пройти курс очищення організму без шкоди для свого робочого графіка та емоційної рівноваги.

Зірковий український дієтолог Наталя Самойленко пропонує не влаштовувати «гойдалки» нашій гормональній системі та берегти нервову, не кидатися сюди й туди — від гіперкалорійного раціону до занадто обмеженого або взагалі голодування. 

Насправді існує не зовсім правильне розуміння, для чого необхідно застосовувати такі варіанти розвантаження, як лімфодренажний день, день на зелених овочах або без вечері (fasting).

Варто запам’ятати: якщо для вас ці методики є способом компенсувати сильне переїдання напередодні, то, на жаль, це буде рухом по зачарованому колу і згодом може призвести до досить серйозної та недооціненої проблеми — розладу харчової поведінки.

Тому вчимося взаємодіяти зі своїм тілом та мисленням задля спільної мети — здоров’я та стрункості.

Правила ефективного детоксу без шкоди для організму:

Лімфодренажний день із чергуванням вуглеводів та білків буде додатковою підмогою у зменшенні набряків та виведенні зайвої рідини з організму.

День на зелених овочах — ідеальний варіант при запальних захворюваннях органів шлунково-кишкового тракту. А пропуск вечері надасть легкості, сприятиме підвищенню апетиту вранці та, головне, є пусковим механізмом для відновлення на клітинному рівні.

Певні правила проведення розвантажувальних днів:

Достатньо організовувати 1 раз на тиждень за умови дотримання раціонального харчування та режиму дня напередодні.

Лімфодренажні дні та пропуск вечері не рекомендуються людям із загостренням хвороб ШКТ, інсулінорезистентністю та подагрою.

Під час проведення не забувайте про водний баланс та дотримання режиму сну.


Реклама

Популярні матеріали

Дуже смачна качка з весняними овочами


Швидка зарядка від болю в спині


Найкорисніші жири для жіночого здоров’я


Читайте також
Популярні матеріали