Як правильно дихати, щоб заспокоїтися та відновити сили

Корисні практики для ментального здоров`я

Факт: усі захворювання починаються через хронічний стрес. А стресу в нашому житті сьогодні достатньо: наприклад, пошуковий трафік, пов`язаний з тривогою, неухильно зростає по всьому світу. Не дивно, що у багатьох активуються хронічні захворювання, відбувається дисбаланс у робочому та особистому житті. Як повноцінно розслабитися, коли щодня відбуваються якісь жахливі речі, а стрічка соцмереж наводить на жах?

Насправді весь світ уже давно переконався, що кожен українець — той ще міцний горішок. Але навіть супергероям потрібно час від часу зупинитися, видихнути й відновити внутрішню рівновагу. Правильне дихання дійсно здатне допомогти, коли стрес і тривожність беруть гору. В ідеалі рекомендується дихати не грудьми, а животом, тобто наповнюючи повітрям і цю частину тіла теж. Це найправильніший і найфізіологічніший вид дихання, який забезпечує надходження кисню до всіх органів і тканин, а також допомагає підтримати роботу нервової системи.

Для цього потрібно мінімум часу: зробіть коротку перерву на дихальну вправу від KitKat, щоб отримати душевний спокій та психологічний баланс. Сьогодні це, мабуть, одна з ключових цілей для більшості жителів планети, без реалізації якої навряд чи можливо уявити життя, сповнене щастям та добробутом.

Опанувати звичку робити дихальні вправи вам допоможуть спеціальні Instagram-маски доповненої реальності. Переходьте за посиланням та виконуйте прості дихальні вправи для зміцнення ментального здоров`я. Рекомендуємо щодня повторювати дихальні вправи для відчуття повного релаксу та заспокоєння після напружених робочих буднів. Зробіть перерву на спокій разом із KitKat!

Вправа «Дихання по квадрату»

Виконуючи вправу, всю увагу приділяйте якості дихання, роблячи його максимально глибоким. Цей вид дихання не тільки допомагає швидко розслабитися, але й справді рятує під час панічних атак.

Як правильно робити:

Вдих. Рахуємо до чотирьох.

Пауза. Рахуємо до чотирьох.

Видих. Рахуємо до чотирьох.

Пауза. Рахуємо до чотирьох.

Для повної емоційної стабілізації достатньо виконати від 5 до 8 циклів повторення цієї вправи.


Реклама

Популярні матеріали

Які шуби носити цієї зими: стильні ідеї з подіумів та пропозиції...


Як смартмонітори Samsung покращують робочий процес і дозволяють...


Новорічний френч: трендовий святковий манікюр


Читайте також
Популярні матеріали