Як працює безкоштовна програма підтримки здоров’я для українців

Діагностика, консультація та вітаміни для чудового самопочуття

Під час війни наше здоров’я під загрозою не тільки через ворожі ракети. Стрес, що зашкалює, може призвести до того, що організм дасть збій, а цього не можна допустити. 

Якщо ви:

Емоційно виснажені;

Не їсте чи, навпаки, їсте все підряд;

Погано спите навіть у відносній безпеці;

Не можете контролювати власні емоції;

Немає сил ні на що.

Ці всі показники — результат шокового стресу та емоційного вигоряння за час війни. Програма підтримки здоров’я Uahealthsupport — можливість для кожного українця зміцнити свій ресурс, і до того ж безкоштовно. Вона функціонує за офіційної підтримки Ради національної безпеки і оборони України та Благодійного фонду ВР України «Слава Україні». Загалом у програмі задіяні 30 лікарів.

Як працює програма?

Крок 1: заповніть анкету

Творці програми максимально її спростили, тому не знадобиться багато часу. Цей пункт необхідний для того, щоб виявити наявні дефіцити в організмі.

Крок 2: онлайн-консультація з лікарем

Попередньо з вами зв’яжеться наш координатор та узгодить зручний для вас час.

Крок 3: безкоштовні препарати

Необхідні для підтримки вашого здоров’я препарати ортомолекулярної медицини — вітаміни та мінерали — ми доставимо вам кур’єром або поштою. Безкоштовно.

Які медикаменти надають за програмою

Всі препарати призначає винятково лікар в індивідуальному порядку. Хоча всім нам зараз не завадить вітамін D, щоб компенсувати брак сонячних променів, вітамін С, щоб зміцнити імунітет, та ашваганда для більш спокійного сну.

Важливо: програма розрахована на підтримку здоров’я дорослих громадян України, і наші лікарі не консультують у випадках хронічних чи гострих захворювань, у критичних станах, а також дітей до 18 років.


Реклама

Популярные материалы

Як це було: підсумки тижнів чоловічої моди сезону осінь-зима...


Секрети етикету Єлизавети II, які допомагали їй закінчувати нудну...


Instagram-тренд: леопардові образи, які допоможуть у постачанні...


Читайте також
Популярні матеріали