РАЙ НА ЗЕМЛЕ: 5 ПРИЧИН ПОСЕТИТЬ НОВЫЙ ЭКО-КУРОРТ...

КАК ПОДГОТОВИТЬ КОЖУ РУК И НОГ К СЕЗОНУ БОСОНОЖЕК...

АНЯ ТЕЙЛОР-ДЖОЙ НА СЪЕМКАХ НОВОЙ РЕКЛАМНОЙ...

ГОТОВИМСЯ К ЛЕТУ: ПРОСТЫЕ ПРИВЫЧКИ ДЛЯ СТРОЙНОЙ...

ЯКИЙ ВИГЛЯД ЗАРАЗ МАЮТЬ КУЛЬТОВІ КІНОПАРИ...

«Я вчасно перехворіла на Covid-19», — Олена Лісун розповіла про коронавірус і замовлення ліків онлайн

Чесна історія beauty-редактора ELLE.UA

Фото: Getty Images/Global Images Ukraine,

Рейтинг статьи / 0
2 5 4

Можете сміятися з мене скільки завгодно, але я вважаю, що вчасно дізналась що захворіла на Covid-19. Я завжди вважала себе щасливчиком, але позитивний тест надійшов мені на електронну пошту у січні, за кілька тижнів до мого дня народження, за день до того, як я мала вилітати у Стамбул і за три тижні до того, як я мала повернутися до чоловіка, з яким довгий час у нас була любов на відстані.

Сказати, що я була шокована — це не сказати нічого.

Думаю, казати про те, що у мене була шалена мотивація вилікуватися якомога скоріше, здати повторний тест і повернутися до коханого, щоб зустріти свій 31-й день народження з сім’єю — зайве.

Логічне питання: чому я вважаю, що дізналась про діагноз вчасно, якщо він порушив усі мої плани? Річ у тому, що вже у вересні 2020 Верховна Рада України прийняла рішення дозволити продавати ліки онлайн. Я захворіла на початку січня нового 2021 року. Якщо ви не знали, то при підтвердженому діагнозі на коронавірус законодавством та моїми власними моральними принципами суворо заборонено покидати житлове приміщення. Так, навіть якщо ти живеш один і тобі потрібно купити продукти у супермаркеті. Навіть якщо у тебе живе домашня тварина, з якою потрібно гуляти кілька разів на день.

Навіть якщо тобі банально хочеться подихати повітрям у безлюдному місці.

Тому для мене і багатьох людей, які також дізнались про те, що хворіють на Covid-19, цей законопроект став, без перебільшення, порятунком.

Якщо відкрити історію мого браузера за той період, можна побачити такі запити: «замовлення ліків онлайн», «замовлення ліків», «акції в аптеках», «інтернет аптека АНЦ» та решта у тому ж дусі. Приблизно кожних 5-6 днів я замовляла ліки та вітамінні комплекси — цинк, вітаміни Д і С, щоб хоч якось підлатати спантеличений імунітет.

«Аптеку АНЦ» я гуглила інтуїтивно — це перша назва, яка спала на думку, коли я почала писати довгий список покупок у вигляді антибіотиків, протизапальних та БАДів. Тому я однією з перших дізналась, що у «Аптеки АНЦ» з`явився новий сайт, який дуже просто знайти онлайн. Все, що потрібно — ввести «АНЦ» у пошукову строку. Це той випадок, коли питань не виникне навіть у бабусі. До речі, тепер моя бабуся активно користується цим сайтом, і каже: «Написати три букви у цій штуковині (так вона називає лептоп) я здатна».

Клікайте на картинку та переходьте на сайт Аптеки АНЦ

Здорово, коли просто!

Легкість — не єдина перевага замовлення онлайн через сайт «Аптека АНЦ». Також тут діє програма лояльності «Лайк»: покупець реєструється і отримує 1% від вартості куплених товарів бонусами. Потім ці бонуси можна використовувати при наступних покупках. Один бонус дорівнює одній гривні. Зареєструватися в програмі також нескладно: це здійснюється за номером телефону, коли ви робите покупку, або через мобільний додаток «Лайк».

Окрім сайту, зробити замовлення можна зателефонувавши на гарячу лінію за номером телефону 5900. Тут можна проконсультуватися, замовити ліки, отримати довідку і вибрати найзручніше місце для отримання замовлення.

Факт: наш світ все більше діджиталізується, не зупиняючись ні на годину. Сьогодні більшість із нас все частіше замовляє продукти харчування, предмети побуту та одяг в інтернеті, а тепер є можливість замовляти ліки онлайн та дізнаватись про акції в аптеках на надійному сайті «Аптеки АНЦ». До речі, ліки онлайн з доставкою IPOST в день замовлення — це ще одна перевага, якою я скористалася на сайті: aptekanizkihcen.ua.

Але я щиро бажаю, щоб необхідність вводити в пошук: «замовлення ліків» траплялась з вами і близькими якомога рідше.

Рай на земле: 5 причин посетить новый эко-курорт на Сейшелах в этом году

Как подготовить кожу рук и ног к сезону босоножек и открытых платьев

Як бути щасливою: 8 наукових лайфхаків

Жизнь в розовом цвете: как знаменитости носят самый модный цвет весны 2021

«‎Жесткая конкуренция формирует тебя как личность», – стилист Ана Тесс о работе в модной индустрии

Рай на земле: 5 причин посетить новый эко-курорт на Сейшелах в этом году