Вуглеводи під час зниження ваги: які їмо, а які під забороною

Меню для швидкого схуднення

Багато дівчат ставлять за мету обзавестися точеною фігурою перед Новим роком, у зв`язку з чим вирішують повністю відмовитися від вуглеводів, щоб прискорити процес схуднення.

Однак слід пам`ятати, що вуглеводи бувають різними, і не всі з них спричиняють збільшення об`ємів тіла. Наприклад, важливо знати, що вуглеводи — головні постачальники енергії для організму, які є важливими для хорошої швидкості метаболізму та налагодженої роботи внутрішніх органів, а їх дефіцит загрожує швидкою стомлюваністю, дратівливістю і навіть зниженням розумової діяльності. Щоденна потреба організму у вуглеводах — приблизно 4 г на 1 кг ваги.

харчування при схудненні для жінок

Ми склали список вуглеводів, які можна їсти при схудненні (полісахариди, які перетравлюються кілька годин та забезпечують ситість), а також тих, від яких краще утриматися (моносахариди — вуглеводи з високим глікемічним індексом).

Включаємо в щоденний раціон складні вуглеводи, які можна їсти при схудненні:

Булгур, кіноа, гречка, коричневий рис, вівсяні пластівці, висівки, спаржу, цілозерновий хліб, морква, кукурудзу, броколі, огірки, листова зелень, цукіні, буряк, сирі фрукти та ягоди (крім винограду та бананів), солодкий перець, томати, редис, гриби, макарони твердих сортів, кукурудза та бобові.

Щоб швидко схуднути, повністю відмовляємося від простих вуглеводів:

Білий хліб, білий шліфований рис, чіпси, мед, печиво, торти, шоколадні батончики, алкоголь (червоне та біле сухе можна), йогурти з додаванням сиропу, фруктові соки та соуси з супермаркету (більшість з них містить рекордну кількість цукру), солодка газировка, морозиво та джеми.


Реклама

Популярні матеріали

Шукайте свіжий випуск ELLE Decoration


10 трендових манікюрів для коротких нігтів на весну 2024 року...


Стилістка Марина Мартинів запустила платформу FÉMATCH для пошуку...


Читайте також
Популярні матеріали