Як повернутися до спорту в умовах війни

Починаємо займатися вдома разом з українськими тренерами 

Спорт — один з найдієвіших способів боротьби зі стресом. Під час тренування ви можете хоча б ненадовго відключитися від нескінченного потоку новин і змістити фокус уваги на тіло. До того ж регулярні фізичні навантаження допоможуть підтримувати тіло в тонусі та сприятимуть ліпшому самопочуттю та нормалізації емоційного стану. Спорт є важливим проявом турботи про себе, що конче потрібно в умовах сьогодення. Тож, якщо можна, слід включити до щоденного розпорядку хоча б невеличкі комплекси вправ. Починайте з коротких тренувань і не картайте себе за слабкість або пропуски. Відновлюйтеся поступово і пам’ятайте, що навіть 10 хвилин спорту на день — це краще, ніж нічого. 

Катерина Кузьменко, співвласниця мережі спортклубів Smartass

Займатися спортом можна вдома — сьогодні маємо безліч варіантів занять в онлайн-форматі. Один з таких пропонують засновники української мережі спортклубів Smartass. Під час війни вони створили національний проєкт Ukrainian Workouts Online. Це платформа онлайн-занять від українських тренерів, які були вимушені покинути свої домівки.

Кожен охочий може підтримати цю ініціативу, придбавши необмежений доступ до онлайн-занять за фіксовану ціну у 35 доларів (1000 гривень) чи задонативши будь-яку суму на сайті. Зібрані кошти розподілять між тренерами, які візьмуть участь у проєкті, а 10% коштів будуть перераховані до благодійної організації Tabletochki. 

 

 

Широкий спектр онлайн-тренувань пропонує українська фітнес-блогерка Анна Цукур. На її youtube-каналі ви знайдете сотні відео з комплексами вправ на всі групи м’язів. За її словами, для доброї фізичної форми й самопочуття достатньо займатися з вагою власного тіла, а це можна робити будь-де. 

Анна Цукур, фітнес-блогерка 

«Тренування — це ваше здоров’я, це добрий фізичний стан, який дуже потрібен кожній людині зараз. Бути готовим, коли потрібно присісти, бігти або підіймати вагу, — ось що важливо. Працюють м’язи — працює мозок. Паніка відходить, і з’являється здатність краще аналізувати ситуацію та приймати рішення в разі потреби», — говорить Анна Цукур. 

Крім того, Анна Цукур час від часу проводить тренування в прямому ефірі у своєму Instagram, а також регулярно влаштовує фітнес-челенджі, про які повідомляє у своїх соцмережах. Нині активний 10-денний Free Fitness Challenge в телеграм-каналі тренерки є безкоштовним, однак за бажанням учасники можуть робити благодійні внески, які будуть відправлені на гуманітарну допомогу Україні. 

 

Ще один безкоштовний марафон запустили фітнес-тренерки Аніта Луценко та Юлія Богдан. За хештегом #wowbody_підтримка в Instagram ви знайдете записи тренувань із чергуванням зарядки, силових комплексів, а також розтяжки й практики дихання. Окремі практики Юлія Богдан проводить також на власній сторінці в прямих ефірах. 

 

Більша кількість тренувань від Юлії та Аніти доступна в їх авторському додатку — Wowbody. За посиланням ви маєте змогу придбати одну з програм для схуднення та отримати доступ до меню, рецептів і комплексу домашніх тренувань. 

 

 


Реклама

Популярные материалы

Як це було: підсумки тижнів чоловічої моди сезону осінь-зима...


Секрети етикету Єлизавети II, які допомагали їй закінчувати нудну...


Instagram-тренд: леопардові образи, які допоможуть у постачанні...


Читайте також
Популярні матеріали