«ГЛАВНОЕ ― ПРАВИЛЬНО ОПРЕДЕЛИТЬ ДЛЯ СЕБЯ, ЧТО...

«НЕ ГОВОРИТЕ О СВОИХ ПЛАНАХ ЛЮДЯМ, УДИВЛЯЙТЕ ИХ...

ШАРЛИЗ ТЕРОН ИДЕТ В ПОЛИТИКУ: ПЕРВЫЙ ТРЕЙЛЕР...

ПОЧТИ ВЕСНА: МЕЛАНИЯ ТРАМП В ПЛАТЬЕ С ЦВЕТОЧНЫМ...

КТО ПРИДУМАЛ TRAVEL-ШОУ «ОРЕЛ И РЕШКА»:...

Що відбувається з вашим тілом після повної відмови від алкоголю?

Через день, тиждень і місяць

Фото: giphy

Рейтинг статьи / 0
0 5 0

Січень, мабуть, єдиний місяць в році, який у більшості людей починається із вживання алкоголю: рівно о 00.00 ми звикли випивати шампанське. А оскільки святкування Нового року плавно перетікає в різдвяні свята, то виходить, що ледь не півмісяця ми час від часу опиняємось на застіллях.

Про шкоду алкоголю зайвий раз не будемо нагадувати (вам про це свого часу мала розповісти мама). Пропонуємо розібратись, що відбувається з вашим організмом, коли ви повністю відмовляєтесь від вживання алкогольних напоїв.

Через 24 години

Алкоголь підвищує рівень цукру в крові, що може призвести до погіршення зору (розмите зображення та складність концентрації). Після доби без алкоголю цукор в крові падає, і ви знову дивитесь на світ ясним поглядом)

Через тиждень

Алкоголь призводить до зневоднення та викликає надмірне потовиділення. Одним словом, протягом тижня ваш організм переживатиме дегідратацію ще кілька днів після бурхливої вечірки. Через тиждень зневоднення організму повністю мине, а разом з ним і загроза головних болів, сухості шкіри та надмірної тяги до шкідливої їжі.

Через 2-3 тижні   

Ваш артеріальний тиск повністю нормалізується після 2-3 тижнів життя без алкоголю. Наслідком цього (а також відмови від калорій, які містить алкоголь) може стати навіть часткова втрата зайвої ваги.

Також через кілька тижнів ваша печінка суттєво відновиться, що означає покращення загального самопочуття, відсутність сонливості та підвищення працездатності.

Через місяць і більше

Вітаємо, ви місяць не вживали алкоголь і тепер ваші еритроцити починають відновлюватись, а це означає кращу подачу кисню до ваших органів. Нагадаємо, що погана циркуляція крові може призвести до багатьох проблем: від сповільнення метаболізму до гіпоксії, глаукоми та навіть інфаркту міокарда.