Робимо талію вузькою за 2 тижні

Усього за 10 хвилин на день

Вузька талія — мрія багатьох дівчат. Однак для більшості з нас це нездійсненний челендж: найчастіше багатогодинні старання у спортзалі не дають жодних результатів. Зіркова українська фітнес-тренерка Аніта Луценко підготувала ефективний комплекс вправ, який допоможе зробити талію вузькою лише за 14 днів.

Сьогодні ми зробимо вправи на талію. І це будуть не лише силові вправи. Є один секрет для ідеальної фігури: щоб зробити талію тонкою, потрібно не лише жорстко тренуватися, ще більше затискаючи цю зону, а й розтягувати її. Річ у тому, що чим довше ми живемо, тим більше ми стискаємося, перетворюємося на «бочку». Завдання №1 — витягнутися і витягнути талію.

Багато хто говорить: «Тонка талія, як у кореянок, — моя мрія». Але я впевнено можу сказати, що плаский живіт і тонка талія — це реальність для всіх, хто правильно виконує вправи, регулярно займається спортом і стежить за харчуванням.

Як швидко можна зробити осину талію? У Мережі багато заголовків на кшталт: тонка талія за 5 хвилин, тонка талія за тиждень. Я скажу, що краще робити вправи для талії 10 хвилин, але головне — не час, а правильний комплекс (я створила ідеальний). Крім того, ці вправи впливають на ваш животик, незабаром він буде пласким і красивим не до Нового року, а завжди. Результат після цього тренування ви побачите вже через 2 тижні.


Реклама

Популярные материалы

Оголошено рейтинг найпопулярніших знаменитостей 2022 року


Теплі костюми на кожен день — must have цієї зими


5 багатошарових образів, які допоможуть пережити всі примхи...


Читайте також
Популярні матеріали