Один продукт, який має бути в раціоні дівчини щодня

Для краси волосся та шкіри, а також для правильної роботи гормональної системи

Якщо хочете відростити волосся, не відчувати дефіциту енергії та стати власницею пружної, сяйливої шкіри, включіть до свого щоденного раціону авокадо.

Цей фрукт — рекордсмен за вмістом вітамінів Е, групи В, А, С, К, РР, а також дуже важливої для жіночого здоров’я фолієвої кислоти. Також у ньому міститься багато кальцію, фосфору, калію, заліза, сірки, міді, натрію, магнію, кобальту, марганцю та хлору.

Крім того, авокадо багатий на амінокислоту L-карнітин, яка прискорює метаболізм і чудово спалює клітини жирової тканини (а також вісцеральний жир), а ще олеїнову кислоту, яка перешкоджає утворенню та розщеплює вже накопичений у крові холестерин.

Instagram: @taylor_hill

Авокадо з тостом на сніданок – чудова ідея. Притому що плід авокадо сам по собі дуже калорійний (у 100 г продукту міститься 245 калорій), в ньому немає шкідливих жирів і цукру, зате він багатий на вкрай корисну олеїнову кислоту, яка перешкоджає утворенню і розщеплює холестерин, що вже накопичився в крові. Ось чому корисні властивості авокадо для схуднення давно відзначені багатьма експертами-дієтологами, які рекомендують замінювати ним м’ясо та вуглеводи.

Завдяки високому вмісту в авокадо манногептулози цей фрукт покращує пам’ять та знижує ризик хвороби Альцгеймера, а також сприятливо впливає на нервову систему організму — знижує втому та стрес, робить нас менш дратівливими, покращує сон та концентрацію уваги, а також підвищує працездатність. Бінґо!

 

 


Реклама

Популярные материалы

5 правил, дотримання яких не дасть збожеволіти від того, що...


Відродження України: як розвиватиметься українська культура...


Найважливіші продукти на сніданок, якщо обід та вечеря не...


Читайте також
Популярні матеріали