Ми могли б заробляти мільйони на Ендосфері, але відмовляємо багатьом клієнтам

Експерти зі здорового схуднення пояснюють, чому наймодніша процедура для тіла показана не всім

У міру того як прогнози стають оптимістичнішими і від Гідрометцентру, і від ГУРу, жіноче бажання зустріти літо і Перемогу у найкращій формі стає все сильнішим. Так працює наш мозок. Довгий час ми перебували в стресі, коли організм звів до мінімуму вироблення ендорфінів, проте підтримував їх рівень, необхідний для нашого виживання, самостійно. Але поступово «аварійний» синтез гормонів щастя припиняється, і їхні додаткові джерела починаємо шукати вже ми самі. Мабуть, цим пояснюється сплеск відвідуваності фітнес-центрів та салонів краси, який спостерігається щовесни, а цієї — особливо.

У цьому бажанні стати кращою версією себе важливо знайти кваліфікованих однодумців, які зможуть адекватно оцінити стан організму, призначити тільки дійсно необхідні процедури та й взагалі спрямувати вашу енергію та фінанси у правильному напряму.

Саме такі спеціалісти працюють у студії краси 21 Studio. З двома з них — Ольгою Андріановою та Світланою Бойко — ми й вирішили поговорити про здорове та гармонійне схуднення.

Ольга Андріанова, body-експертка та дієтологиня 21 Studio

На вулицях вже остаточно запанувала весна, і всім нам хочеться розпочати підготовку до сезону коротких спідниць та купальників. Але чи не пізно ми вирішили почати?

Ольга Андріанова Я вважаю, що прийняти рішення привнести позитивні зміни у своє життя ніколи не пізно. Тому, якщо ми говоримо про здоров’я та стрункість як lifestyle, це завжди актуально. Але треба розуміти, що це робота на перспективу. Якщо ж мова про скороминущі тренди або підтягнуте тіло на сезон… то навіть тут ми дещо в чому можемо допомогти. Головне, щоб клієнт чітко давав собі раду, якого саме ефекту та за який термін він хоче досягти. Наскільки це реально — ми будемо обговорювати вже під час консультації

Тобто до вас можна прийти із бажанням, приміром, підтягнути сідниці для пляжної вечірки чи зробити більш скульптурними руки для виходу в сукні з оголеними плечима?

О. А. Ви будете сміятися, але саме з такими запитами до нас і зверталися відвідувачі ще позаминулого літа. Авжеж, війна багато чого змінила. Ми всі значно скоротили бюджет на такі задоволення, як професійний масаж, але в той самий час розуміємо, що це не просто примха, а реальна необхідність, потреба нашого організму. Я бачу, що мої постійні клієнти стали більш усвідомленими. В більшості з них є персональний тренер, дієтолог, вони регулярно відвідують фітнес-зал та розуміють, як працює їхнє тіло, вміють прислухатися до нього.

А якої помилки припускається більшість ваших клієнтів?

О. А. У будь-якій незрозумілій ситуації кажуть: «Я погладшала» (як правило, це жінки). Але причин зайвих сантиметрів на талії чи стегнах може бути декілька. Наприклад, у певні дні циклу наш організм схильний накопичувати більше рідини. Або тортик, який ви зʼїли перед сном та ще й запили чаєм, теж може додати до кілограма додаткової ваги на ранок. Адже десерт складається з вуглеводів, а вони мають феноменальну здатність утримувати вологу. До речі, всіма улюблена гіалуронова кислота — це полісахарид, тож аналогія очевидна. Але подібні метаморфози тіла, якщо вони не регулярні — зворотні та легко вирішуються лімфодренажним масажем. Коли йдеться саме про зайві жирові відкладення — необхідний більш серйозний підхід.

Ви спеціалізуєтеся на роботі з апаратом Ендосфера. Про Ендосферу сьогодні знають та говорять усі жінки. Вона дійсно така всемогутня?

ОА Скажімо так, Ендосфера дійсно здатна подарувати вам разючі результати вже з першого сеансу. Саме тому це найгарячіший тренд в апаратній косметології тіла останніх років. Проте, якщо ми говоримо про пролонгований ефект, який буде накопичуватися та поглиблюватися процедура за процедурою, то в деяких випадках є кращі варіанти. Так, ми могли б заробляти мільйони на Ендосфері, її всі хочуть, але вона не всім показана. І зрозумійте мене вірно: я не намагаюсь недооцінити свій найефективніший інструмент. Просто ми в 21 Studio працюємо з клієнтами на перспективу. Окрім результату тут і зараз нам потрібно, щоб клієнт нам довіряв та повертався до нас у майбутньому. Тому тут треба перш за все розуміти механіку роботи цього апарату. Ендосфера працює за методикою компресійної мікровібрації: дія силіконових мікросфер маниіпули прискорює відтік лімфи та сприяє виведенню продуктів обміну з тканин, сприяє роботі ферментів, що відповідають за розщеплення жиру, стимулює синтез колагену й еластину в шкірі. Таким чином, апарат ефективно виводить зайву рідину, зменшує об’єми, додає пружності шкірі, приводить в тонус м’язи та за рахунок цього помітно підтягує контури тіла, наче вправний скульптор.

Хіба не тонусу та чіткості контурів тіла прагнуть всі жінки?

ОА Прагнуть всі, але не у всіх із нас однакові вихідні дані. Приміром, якщо ми маємо справу із зайвою вагою, жировими відкладеннями та яскраво вираженим целюлітом, то ефект Ендосфери, хоч і буде помітним, проте в довгостроковій перспективі не принесе бажаного результату. В таких випадках я спочатку спрямовую клієнта до спеціаліста з масажу LPG Євгенія або навіть на процедуру електроліполізу до моєї колеги Світлани — тому що є необхідість в більш потужному дренажі та примусовому розщепленні трігліцеридів, а це роблять саме апарати LPG, якщо мова про помірні жирові відкладення, або Lipocell, якщо маємо справи з великим накопиченням. Ми разом складаємо програму процедур, за необхідності поєднуємо апаратні та мануальні техніки чи додаємо до курсу обгортання, коригуємо спосіб життя та раціон клієнта. Я дипломований дієтолог, тому така послуга в 21 Studio також присутня. А вже після того, як ми досягли помітних успіхів, можна переходити до Ендосфери, щоб остаточно скульптурувати тіло. Це як вишенка на торті або бокал шампанського в кінці вдалого проекту. Ви ж не станете пити шампанське без приводу, просто щоб імітувати святковий настрій?

А хто може записуватися на Ендосферу одразу?

ОА Найпомітніші результати ми бачили в тих, хто вже веде відносно здоровий спосіб життя,  збалансовано харчується, займається спортом раз чи два на тиждень, достатньо рухається протягом дня. Ми зараз говоримо не про фітнес-дів з інстаграму, а про звичайних жінок, які ходять в офіс, займаються дітьми та прагнуть слідкувати за собою. В них є розуміння, чого потребує іх тіло, але дати йому це не завжди є час та сили. Саме для таких випадків і створена Ендосфера: десь підкоригувати помилки способу життя, десь покращити вже досятнутий результат — немов діамант огранити. Апарат ефективно працює із розтяжками після вагітності, може бути профілактикої варікозу. До речі, ви знали, що Ендосфера ідеально поєднується із фізичними вправами, в декілька разів посилюючи іх ефект? Тільки тут важливо зберегти вірний порядок дій: спочатку ви йдете в фітнес зал, — а вже потім до естетиста на Ендосферу, щоб запущені під час заняття процеси спалення енергії прискорити та оптимізувати.

А з якими салонними процедурами ви рекомендуєте поєднувати Ендосферу?

ОА В принципі, як я вже казала, вона самодостатня. Але якщо хочеться додаткового ефекту, то я комбіную в одній процедурі обгортання та масаж ендосферами. Наприклад, якщо запит на посилений дренажний ефект, то після Ендосфери я зроблю бандажні уповивання Styx. В Ендосфери більш тонізуюча дія, а бандажі Styx розслабляють. Після такого комплексу втратити до п’яти сантиметрів в талії — норма! А якщо хочеться більш оздоровлюючого ефекту — комбіную Ендосферу з обгортанням Thalgo, тільки його роблю вже перед масажем. Водорості в складі суміші Thalgo насичують шкіру мікроелементами, додають ій еластичності, роблять більш податливою — це навіть я сама відчуваю в процесі роботи. І клієнт, звісно теж. Після такого комплексу ви виходите з відчуттям, наче провели день в spa-клініці на берегу моря, де з вами ще й фітнес-інструктор попрацював. Тільки все це за півтори години в серці Києва. Ми в 21 Studio працюємо за принципом city-клініки, коли умовах мегаполісу ви можете не просто «пір’ячко почистити», а суттєво оздоровити свій організм.

Який курс масажу на апараті Ендосфера ви рекомендуєте?

ОА Кожен випадок індивідуальний, як ви вже, мабуть, зрозуміли. Проте, якщо говорити про необхідний мінимум, я б сказала, що це п’ять-шість процедур з інтервалом в день. Тобто підтягнуті сідниці в вас можуть бути вже за два тижні. Ми перевіряли.

Які ще апарати представлені в портфоліо 21 Studio та в яких випадках вони застосовуються?

Світлана Бойко Як вже казала моя колега, попри те, що більшість із нас в першу чергу турбується через зайву вагу та недосконалі обриси тіла, не завжди всі проблеми можна вирішити антицелюлітним масажем, апаратним чи ручним. Із віком список факторів, що викликають занепокоєння жінок, збільшується — а отже треба підключати додаткові методики вирішення цих проблем. Приміром, на брак тонусу в області плечей скаржаться як худенькі жінки, так і ті, хто має більш пишну статуру. Тут причина криється і в недостатній еластичності шкіри, і в нерівномірному розподілі підшкірно-жирової клітковини. З такими локальними проблемами чудово справляється радіохвильовий ліфтинг Viora Reaction. Він також добре працює у випадках, коли через постійні качелі з дієтою «схудла-набрала вагу», шкіра довго не повертається в тонус. Якщо аналогічна проблема виникла після вагітності — тут краще звернутися до менш інвазивної ендосфери. Коліна — ще одна зона, яка з часом починає викликати занепокоєння. Тут знову ж таки Viora Reaction — те, що лікар прописав.

Світлана Бойко, body-експертка 21 Studio

Як часто в процесі роботи ви відходите від заздалегідь наміченого плану?

СБ Перш ніж призначати курс процедур, ми збираємо повний анамнез пацієнта: з’ясовуємо наявність певних хвороб, протипоказань, алергій, розпитуємо про поточний стан самопочуття. В нас є апарат для електроліполізу, є також апарат для радіохвильового та інфрачервоного ліфтингу. Cкладні випадки потребують складних рішень. Іноді в процесі роботи ми бачимо, як тіло клієнта реагує на вплив тих чи інших апаратів, і можемо змінювати стратегію. Але зайвого ми ніколи не зробимо.

Розкажіть, в яких випадках ви радите звернутися до радіохвильового інфрачервоного ліфтингу.

СБ Він спрямований на локальне розщеплення жиру, на підтяжку та стимуляцію синтезу власного колагену та еластину. Цих ефектів дозволяє досягнути комбінація радіохвильового та інфрачервоного впливів апарату Vela Shape. Це хороше рішення для великих об’ємів щільно збитого жиру, передфіброзних станів. Іноді мій колега Євгеній відправляє тих, хто прийшов до нього на LPG,  в мій кабінет на Vela Shape. І всі залишаються задоволені. Бо і процедур знадобиться менше, і ефект буде більш помітним. А потім вже за дві-три процедури можна йти до Євгенія, щоб остаточно розбити жир. До речі, ще одна категорія цільової аудиторії Vela Shape — пацієнти після ліпосакції. Це серйозна процедура, яка потребує серйозних змін у способі життя. Не всі дотримуються цього правила, і врешті-решт жир повертається: в інших місцях, але в ще більших об’ємах, від яких ще складніше позбавитися. За два-три роки може початися фіброз. В таких випадках LPG хоч і допомагатиме, але дуже повільно, тому починаємо ми з Vela Shape, а вже потім переходимо до масажів.

Також ви згадували про електроліполіз. Кому він показаний?

СБ В нас є два типи електроліполізу: голковий та електродний. Клієнти іноді лякаються слова «голки«». Але все абсолютно стерильно (голки використовуються одноразові) та безболісно (голки тонші за людський волосок). Для чого потрібна голка? Аби забезпечити глибину проникнення в жирову тканину та більш ефективну дію. Ця процедура спрямована безпосередньо на схуднення. Голки (в наборі їх від 13 до 16) встановлюються в проблемні зони — внутрішню поверхню стегон, живіт, руки, сідниці. Порівняти це можна з ефектом гарячого ножу в маслі — жир просто розщеплюється. У випадках великого обʼєму жирових відкладень ця процедура — просто must have. Такі клієнти в нас також бувають, адже малорухливий спосіб життя, незбалансована дієта, стреси та гормональні розлади не можуть не сказатися на тілі. В Києві таку процедуру роблять бувально в одному-двох салонах Але вона дійсно працює вражаюче.

Чи потрібно додавати якісь інші процедури до електроліполізу?

 Апарат електроліполізу окрім функції безпосереднього розщеплення жиру має також додаткову дію дренажу та тонізації. Якщо після 2-3 процедур ми бачимо виразну позитивну динаміку, клієнтка міняє спосіб життя, починає більше рухатися — ми можемо обійтися без додаткових призначень. Але якщо клієнтка не може стримати апетит, не має часу ходити в спортзал, багато часу проводить в офісі, пересувається виключно на авто — в таких випадках ми будемо радити їй підключати також масажиста, LPG та обгортання. Адже продукти розпаду ліпідів треба виводити з організму. До того ж, із таким комплексом можна буде зробити менше процедур голкового ліполізу. Адже хоча процедура і безболісна, чим більше її робити, тим більше буде зростати чутливість рецепторів.

Як часто можна робити голковий електроліполіз?

Необхідно робити інтервали та давати організму перепочити. Дві процедури на тиждень буде оптимально. Адже розщеплення жирів — це інтоксикація. Потрібно слідкувати за водним балансом в процесі лікування. В клієнтів змінюється стан сечі, може початися ацидоз, постійно хочеться пити, виділення поту також активізується. Тому якщо робити електроліполіз занадто часто, ви не будете себе добре почувати. Не варто так виснажувати організм.

Окрім голкового в 21 Studio також є електродний ліполіз. В яких випадках він буде ефективним ?

 Якщо жінка ходить до залу нерегулярно або взагалі веде малорухливий спосіб життя, але у вихідні чи у вільний час має стимул займатися собою. В електродному ліполізі задіяний низькочастотний струм, тому іноді цю процедуру також називають міостимуляцією. Вона дуже ефективно підтягує контури тіла, підіймає сідниці, робить м’язи більш виразними, подовжує їх або збільшує в об’ємі. До речі, часто на міостимуляцію та на Ендосферу до нас приходять моделі, щоб приготуватися до зйомок, коли необхідно швидко вивести зайву рідину, привести до тонуса м’язи та зробити контури тіла більш атлетичними. Колись ми цю процедуру навіть називали «бразильські сідниці». А найчастіше її порівнюють із фітнесом для лінивих. Але маю наголосити: це процедура для активних людей. Якщо ви не готові ходити до нас замість фітнес-залу, але прагнете довгострокового результату, то треба займатися спортом. Інакше за три-чотири дні м’яз повертатиметься до свого початкового стану. Ми завжди робимо акцент на тому, що найголовніші зміни стаються тоді, коли сам пацієнт включається в роботу. 80% успіху — це збалансоване харчування, 15% — фізичні вправи і лише 5% — фізіотерапаветичні процедури в салоні. Незначний, але абсолютно необхідний елемент здорового та якісного способу життя.


Реклама

Популярні матеріали

Експерти з’ясували, яким буде титул королеви Камілли після смерті...


FROLOV запускає колаборацію з першим в Україні ЛҐБТІК+...


Колишній чоловік Брітні Спірс хоче подати на неї до суду


Читайте також
Популярні матеріали