Health-тест: все, що ви маєте знати про здоров’я кишечника
22 січня 2019
На щастя, сьогодні здоровий спосіб життя став мейнстримом, а захопленням щоденними тренуваннями нікого не здивувати. При цьому більшість охочих мати ідеальну фігуру й красиву шкіру переймається переважно питаннями корисного харчування та якісним beauty-продуктами.
Між тим, майже всі найважливіші процеси – вироблення імунних клітин, серотоніну, ваше самопочуття та навіть робота мозку залежить від роботи кишківника. Про це писала не тільки Джулія Ендерс у своїй книзі «Внутрішня історія. Кишківник – найцікавіший орган нашого тіла». Наприклад, ви знали, що понад 80% серотоніну виробляється саме в цьому органі?
Пройдіть цікавий тест та дізнайтеся – як почувається один із наймогутніших органів нашого тіла.
Почати тест
1. Як я зазвичай харчуюсь упродовж дня:
Далі
2. Моє самопочуття:
Далі
3. Як я реагую на стрес:
Далі
4. Моє ставлення до спорту й алкоголю:
Далі
5. Як мій кишечник реагує на різні продукти:
Далі
6. Буває, що метелики в моєму животі бунтують, спричинюють дискомфорт та здуття:
Далі
7. Як часто ви відвідуєте туалетну кімнату? Чи завжди всі процеси проходять легко, чи не буває розладів ?
Далі
Новий рік – нове життя!
Ваш спосіб життя може спричиняти неабиякі щоденні проблеми та негативно впливати на мікрофлору кишечника.
А чи знаєте ви, що саме від гармонійного стану кишечника на 70% залежить робота вашої імунної системи? Цей дивовижний орган має свою власну нервову систему та прямий зв’язок із мозком, у ньому живе понад 100 трлн мікроорганізмів, від яких залежить ваша збалансована психіка, настрій та загальне самопочуття.
У Вас дуже чутливий кишечник, який потребує значної уваги. Щоб підтримувати нормальний стан мікрофлори кишечника, необхідно перш за все дотримуватись правильного харчування; їсти частіше, але меншими порціями; по можливості уникати стресових ситуацій; більше рухатись та займатись спортом; виключити або обмежити споживання продуктів, що погано перетравлюються.
Також варто звернути увагу на спеціальні пробіотики, що створені для підтримки чутливого кишечника. Вони сприяють покращенню роботи кишечника й зменшенню дискомфорту в животі. Ваше життя зміниться на краще!
Дізнайтесь більше про чутливість кишечника та Альфлорекс за посиланням
Кишечнику потрібні зміни
Ми впевнені, що кожен заслуговує на щастя й міцне здоров’я. А це означає, що ваш кишечник вартий більшої уваги й турботи. Хто як не ви потурбується про його здоров’я?
Чи знаєте ви, що від гармонійного стану кишківника на 70% залежить робота вашої імунної системи. Цей дивовижний орган має свою власну нервову систему та прямий зв’язок із мозком, у ньому живе понад 100 трлн мікроорганізмів, від яких залежить ваша збалансована психіка, настрій та загальне самопочуття.
Судячи з відповідей, ваш кишечник доволі чутливий і для того, аби менше подразнювати йога та підтримувати нормальний стан його мікрофлори, необхідно перш за все дотримуватись правильного харчування; їсти частіше, але меншими порціями; по можливості уникати стресових ситуацій; більше рухатись та займатись спортом; виключити або обмежити споживання продуктів, що погано перетравлюються.
Зверніть увагу на спеціальні пробіотики, що створені для підтримки чутливого кишечника. Вони сприяють покращенню роботи кишечника й зменшенню дискомфорту в животі. Ви зможете побачити, як зміниться ваше життя на краще!
Дізнайтесь більше про чутливий кишечник та Альфлорекс за посиланням
Майже ідеал (хоч ідеалів не існує)
Ви на правильному шляху, хоча не завжди в курсі тонкощів роботи нашого другого мозку – кишечника, але в принципі керуєтеся здоровим підходом до свого здоров'я.
Варто зауважити, що від гармонійного стану кишечника на 70% залежить робота імунної системи. Цей дивовижний орган має свою власну нервову систему та прямий зв’язок із мозком, у ньому живе понад 100 трлн мікроорганізмів, від яких залежить ваша збалансована психіка, настрій та загальне самопочуття.
Щоб підтримувати нормальний стан мікрофлори кишечника, необхідно перш за все дотримуватись правильного харчування; їсти частіше, але меншими порціями; по можливості уникати стресових ситуацій; більше рухатись та займатись спортом; виключити або обмежити споживання продуктів, що погано перетравлюються в організмі.
Та чи можливо при нашому бурхливому ритмі житті, дотримуватися всіх цих вимог? Вживання спеціальних пробіотиків зможе стати саме тим кроком, який наблизить стан вашого кишечника до ідеального. Вони сприяють покращенню роботи кишечника й зменшенню дискомфорту в животі. Ви зможете побачити, як зміниться ваше життя на краще!
Дізнайтесь більше чутливий кишечник та Альфлорекс за посиланням
Ви – зразок!
Ми здивовані, але ідеали все-таки існують. Ви все робите правильно, ставлячись до здоров’я кишечника, який при цьому дуже делікатний, з усвідомленістю вищого левела. Ваш кишечник має бути вдячний за турботу, відсутність подразнень і якби він міг говорити, то сказав би «дякую».
Щоб і надалі уникати проблем та підтримувати нормальний стан мікрофлори кишечника, необхідно продовжувати дотримуватись правильного харчування; їсти частіше, але меншими порціями; по можливості уникати стресових ситуацій; більше рухатись та займатись спортом; виключити або обмежити споживання продуктів, що погано перетравлюються в організмі.
Вживання пробіотиків, що створені для підтримки чутливого кишечника, допоможе підтримувати цей високий рівень і надалі.
Варто зауважити, що від гармонійного стану кишечника на 70% залежить робота імунної системи. Цей дивовижний орган має свою власну нервову систему та прямий зв’язок із мозком, у ньому живе понад 100 трлн мікроорганізмів, від стану яких залежить ваша збалансована психіка, настрій та загальне самопочуття.
Дізнайтесь більше чутливий кишечник та Альфлорекс за посиланням