Чому вага стоїть на місці та як пришвидшити схуднення

Проблема, яка турбує більшість дівчат

Чому хтось їсть усе що забажає і при цьому не страждає від зайвих кілограмів, а по іншу сторону люди, які інтенсивно займаються спортом, чітко вираховують кожну калорію, проте вага стоїть на місці, ба більше, впевнено рухається в бік збільшення?

Хочеться підкреслити, що оцінювати за самим лише показником кілограмів не варто, адже важлива не кількість, а якість тіла. Проте, дійсно, швидкість обмінних процесів — це той вектор, який у кінцевому результаті впливає на те, який вигляд ми маємо.

Давайте разом із зірковим українським дієтологом Наталією Самойленко розглянемо принципи способу життя та правила саме в харчуванні, які допоможуть нормалізувати, а в подальшому і прискорити метаболізм.

1. Режим

Так, від самого слова в певному значенні не віє свободою та теплом, тому в своїй практиці замінюю його на «ритм» — більш мелодійне поняття. Під час побудови планів на день обов’язково внесіть пункти «сніданок 07:00–08:00», «обід 13:00–14:00», «вечеря 18:00–19:00», а за необхідності ще й «перекус 10:00». Крім прийомів їжі не забувайте про рухливість і активність.

2. Вода

Доставка поживних речовин нашим клітинам, регуляція теплообміну, покращення травлення, виведення продуктів метаболізму — це лише частина користі ліків без рецепта під назвою «вода». Якщо недопиваєте свою норму, сповільнюється робота кишківника, крім того, організм починає компенсувати дефіцит затримкою рідини в організмі.

3. Продукти

Існує група продуктів, які здатні сприятливо впливати на процес обміну речовин.

По-перше, достатня кількість білка в раціоні.

По-друге, урізноманітнюйте смак страв за допомогою спецій. Їх безліч, обирайте за своїм смаком. 

По-третє, вживайте продукти, багаті залізом, цинком, селеном. Усі ці мікроелементи необхідні для належної роботи щитоподібної залози, яка безпосередньо впливає на швидкість обміну речовин.

Додавайте порцію овочів до кожного основного прийому їжі, вживайте сезонні ягоди та фрукти. Замініть гранолу або пластівці на цільнозернові крупи (гречка, пшоно, коричневий рис, кіноа). 

Створюйте середовище для розвитку корисної мікрофлори в кишківнику, яка впливає на наш психоемоційний стан. Пам’ятайте, що емоційний фон — це також ключ до стрункого тіла.


Реклама

Популярні матеріали

Осінній вікенд у Львові: гід найкращими локаціями 


Анджеліна Джолі вперше за три роки вийшла на червону доріжку в...


Чорна п’ятниця: які знижки пропонують українські модні бренди...


Читайте також
Популярні матеріали