Чаї, олії, добавки — усе, що потрібно для повного розслаблення

Гід з релаксу

Сьогодні всі ми перебуваємо у стані хронічного стресу: війна день за днем виснажує наші внутрішні резерви. Для того щоб відновити баланс, великий шматок шоколадного торта не годиться. Beauty-редакторка ELLE.UA Олена Бабіцька зібрала перевірені способи, які справді допоможуть розслабитися.

Чаї

Після обіду відмовтеся від вживання кофеїновмісних напоїв — кави, чорного і зеленого чаю. Пийте трав’яні чаї з м’ятою, ромашкою, мелісою, лавандою, валеріаною, собачою кропивою, глодом, материнкою, звіробоєм. Вони чудово розслаблюють та налаштовують на вечірній відпочинок.

Олії

Ефірні олії використовувалися ще за часів Стародавнього Єгипту. Вони сприяють розслабленню організму, допомагають підбадьоритися або впоратися зі стресом, мають протизапальну та антибактеріальну дію. Головне — вибрати потрібну олію і правильно її використовувати. Для глибокого релаксу чудово підійдуть олії лаванди, розмарину, лимона, троянди, ромашки, евкаліпта.

Релакс-ванна

За годину до сну прийміть класичну розслаблювальну ванну. Для її приготування вам знадобляться:

50 г сухих квітів лаванди;

50 г сухих квітів ромашки;

50 г сухої м’яти.

Змішайте всі рослини та залийте гарячою водою, але не окропом. Накрийте кришкою і настоюйте 30 хвилин, потім процідіть через марлю чи сито. Додайте настій у теплу ванну та насолоджуйтеся!

Добавки

Включіть до щоденного раціону добавки, що сприяють гармонізації роботи нервової системи. До них належить магній і ашваганда — рослина, яка відзначається снодійними і заспокійливими властивостями. Це природний адаптоген, який використовується при тривожних розладах, безсонні, легкому обсесивно-компульсивному розладі та для покращення роботи нервової системи. Магній теж украй важливо приймати додатково, бо він дуже потрібний для нормальної роботи нервової системи, але при цьому організм нездатний синтезувати його самостійно.


Реклама

Популярні матеріали

10 фільмів, які варто передивитися цієї осені


Одна сумка, яку полюбили всі модниці цієї осені


Благодійні ініціативи до місяця обізнаності про рак молочної...


Читайте також
Популярні матеріали