Будьте здорові! Як зміцнити імунітет і бути у формі в холодну пору

Приймайте вітаміни правильно

Взимку питання здоров’я стає максимально актуальним. Різка зміна температури, холодний вітер та часті опади впливають на імунітет. А особливо в епоху пандемії, коли ми всі такі чутливі і піддаємося небезпеці. Ще два роки тому ніхто й подумати не міг, що не зніматиме медичну маску у приміщенні, кластиме антисептик у кожну сумку та щоразу вдумливо митиме руки. Саме тому у нових реаліях так важливо ретельно стежити за своїм здоров’ям і зміцнювати імунітет.

Як вітамінізувати організм?

У цей час популярною є проблема гіповітамінозу, який розвивається внаслідок зменшення вмісту певного вітаміну в організмі. Однак виявити, якого саме вітаміну не вистачає — складно. Дефіцит не завжди проявляється зовнішньо, як, наприклад, вітамін D. А ось дефіцит вітамінів А, С, В6 викликає сухість шкіри.  

Виправити проблему легко, приймаючи конкретні вітаміни. Але робити це потрібно за певними правилами. Європейська лабораторія «Сінево» й онлайн-рітейлер товарів для здоров’я iHerb пропонують «вітамінні» пакети для покращення вашого здоров’я. Ба більше — ви отримаєте знижки 20 % на комплексні аналізи в «Сінево» і 10% — на покупки в iHerb.

Які аналізи краще здати?

  •  Пакет 242 «Дієтичний»

Обравши цей пакет, ви отримаєте загальну оцінку стану свого здоров’я: виявлення запалення, анемії, перевірка роботи щитоподібної залози, контроль рівня вітаміну D, запасів заліза в організмі, визначення функціонального стану системи травлення, ризику харчової алергії, серцево-судинних захворювань, інсулінорезистентності, передіабету/ цукрового діабету.

  • Пакет 318 «Здоров’я вегетаріанця»

Якщо ви прихильник рослинного харчування, пакет допоможе оцінити, наскільки воно повноцінне, а також чи отримує ваш організм достатньо білків, жирів, вуглеводів, заліза, вітамінів. До пакету також входять дослідження рівня вітаміну B12, феритину, фолієвої кислоти, показників ліпопротеїдів.

  • Пакет 409 «Здорові нігті» + звіт з описом лабораторних показників

Дослідження допоможе визначити можливі причини погіршення стану нігтьових пластин. Також буде проведена оцінка загального стану здоров`я, виявлення анемії (розгорнутий аналіз крові), оцінка запасів заліза (феритин) та обміну кальцію в організмі (кальцій іонізований, паратгормон, вітамін D).

  • Пакет 410 «Здорова шкіра» + звіт з описом лабораторних показників

Лікар проведе гормональний скринінг на визначення рівня дегідроепіандростерон-сульфату (ДГЕА-с); глобуліну, який зв’язує статеві гормони (СЗГ); тестостерону загального; 17-α-оксипрогестерону (17-ОНР); індексу вільного андрогену (тестостерон загальний/СЗГ); дигідротестостерону.

  • Пакет 411 «Здорове волосся» + звіт з описом лабораторних показників

У холодну пору року ми часто зіштовхуємося із погіршенням стану волосся та його надмірним випадінням. Причиною цього найчастіше є порушення  кровопостачання шкіри голови. А все через нестачу вітамінів та мікроелементів у харчуванні, хронічний стрес, ендокринні захворювання. До пакету входить загальний аналіз крові, ферітин, аналіз крові на ТТГ, рівень тестостерону, вітамін D швидкість осідання еритроцитів (ШОЕ). 

Окрім вищеперелічених пакетів ви також можете пройти аналіз на амінокислоти (пакет 523 «Амінокислоти»), виявити порушення ліпідного обміну (пакет 4.5 «Ліпопродеїди фракційно»), визначити причини алергічних реакцій (скрінінг «Phadiatop») або пройти «Щорічний контроль показників здоров’я».

Чому саме «Сінево» та iHerb?

«Сінево» та iHerb — якісні та відповідальні компанії в Україні, які дбають про здоров`я своїх клієнтів. «Сінево» — шведський бізнес, який працює у 10 країнах Європи і закуповує найкраще обладнання у топових світових виробників. Своєю чергою iHerb є найбільшим онлайн-рітейлером товарів для здоров’я, який забезпечує найкращі ціни на ринку органічних продуктів. І це не тільки вітаміни, а й більше 32 тис. позицій від світових виробників: натуральна косметика, засоби щоденної гігієни, органічні продукти харчування, бакалея тощо.

Щоб отримати знижку 20% у «Сінево», при здійсненні замовлення на сайті iHerb , введіть промокод Synevo20. Протягом тижня отримайте сертифікат на знижку 20% на e-mail, який зареєстровано в акаунті iHerb. Під час сплати замовлення онлайн на сайті  «Сінево»   вкажіть, що ви маєте знижку та введіть номер вашого сертифікату. Акція діє до 31 грудня 2021 року. Деталі акції за посиланням.


Реклама

Популярные материалы

Як виглядає наймодніша пара взуття зими


Ці речі носитимуть усі: що потрібно купити, щоб залишатися в тренді...


Які порушення в шлунково-кишковому тракті впливають на красу та...


Читайте також
Популярні матеріали