5 речей, що відбуваються з тілом під час присідань

Проста вправа для покращення фігури та постави

Присідання — базові вправи у фітнес-рутині кожної дівчини. Сьогодні детальніше розбираємо, у чому полягає їхня користь.

5 речей, що відбуваються з тілом під час присідань:

1. Присідання чудово стимулюють кровообіг та лімфоток. Під час виконання цієї вправи активно залучається нижня частина тіла — це допомагає посилити кровообіг у ділянці таза. По суті, це незамінна вправа для всіх дівчат, які цілими днями працюють сидячи.

2. Присідання допомагають створити гарну поставу. Це відбувається внаслідок напруження та — у разі регулярних повторень — помітного зміцнення м’язів спини. Крім того, глибокі присідання покращують рухливість кульшових суглобів. Розвиток їхньої гнучкості також допомагає виправити поставу та усуває біль у попереку.

3. Присідання — топові вправи, які допомагають накачати попу, покращити форму сідниць, а також позбутися зайвого жиру та зменшити прояви целюліту на стегнах. І звичайно ж, вони активно залучають до роботи нижню частину спини та прес.

4. Попри усталений міф, навіть найглибші присідання не можуть нашкодити вашим зв’язкам. Насправді наша хрящова тканина успішно адаптується до навантажень, щоб упоратися з додатковою вагою, — власне, механізм той самий, що й у м’язів.

5. Присідання покращують рівновагу. Після регулярних тренувань із присіданнями у вас будуть сильніші ноги та м’язи кора. Адже саме вони роблять нас стабільнішими і допомагають підтримувати рівновагу, покращуючи зв’язок між мозком та певною групою м’язів.


Реклама

Популярні матеріали

«Брат, тато, бабусі, двоюрідна сестра, хрещений — всі загинули....


Rich-mom energy: новий модний тренд, який затьмарив «тиху розкіш»...


Nannacore — новий TikTok-тренд, який встиг підкорити модну...


Читайте також
Популярні матеріали