10 продуктів, які можна їсти перед сном

Від безсоння, для релаксу та без шкоди для фігури

Список продуктів, які можна їсти перед сном, може здатися досить великим, якщо не морочитися про те, яку користь вони несуть організму, або який можуть зашкодити. Щоб полегшити вам життя, ми склали п`ятірку супергероїв — продуктів, якими можна сміливо перекусити перед сном.

Instagram: @taylor_hill

Мигдаль

Сирі горіхи мигдалю багаті на магній — а це один із ключових компонентів для жіночого здоров`я. Він сприяє глибокому релакс, розслабленню м`язів, що особливо добре після активних тренувань. Жменька мигдальних горішків перед сном допомагає швидко вирішити проблему безсоння.

Білок

Якісний білок без вмісту або з мінімальним вмістом жиру забезпечить ситість надовго та допоможе уникнути нічного переїдання – головного ворога витонченої фігури. Робіть ставку на тофу, хумус, бобові, індичку, яйця пашот та молоді сири.

Instagram: @gisele

Риба

Є два сорти риби, яка багата на вітамін В6 — саме він бере активну участь у виробленні мелатоніну та серотоніну. Ось чому приготовлена ​​на пару або на грилі риба з невеликою порцією овочів — та сама ідеальна вечеря, про яку всі говорять.

Чай з ромашки

Ромашковий чай — ідеальний продукт, яким варто завершувати свій день. Одна чашка цього чаю стимулює синтез гліцину — найважливішої речовини, яка нормалізує та активує процеси захисного гальмування в центральній нервовій системі, зменшує психоемоційну напругу, підвищує розумову працездатність.

Реклама

Популярные материалы

5 правил, дотримання яких не дасть збожеволіти від того, що...


Відродження України: як розвиватиметься українська культура...


Найважливіші продукти на сніданок, якщо обід та вечеря не...


Читайте також
Популярні матеріали