Що їсть Джіджі Хадід на сніданок, обід та вечерю?

Раціон супермоделі

Її образи наслідують мільйони дівчат у світі, дизайнери не втомлюються запрошувати її для зйомок у кампейнах, а beauty-бренди роблять її амбасадаром своїх колекцій. Досягнувши успіху, красуня Джіджі Хадід, яка сьогодні відзначає 28-річчя, не розслабилася, а навпаки — робить все можливе, щоб стати найкращою версією самої себе.

Це ж стосується і раціону зірки: попри те, що старша із сестер Хадід часто публікує у своєму Instagram фото з джанк-фудом, до якості їжі у своєму раціоні вона ставиться більш ніж серйозно.

Наприклад, ранковий прийом їжі Джіджі Хадід більше схожий на сніданок чемпіона: кілька варених яєць, бекон, сир, тости та апельсиновий сік. В одному з інтерв`ю Джіджі розповідала, що сніданок для неї — один із головних ритуалів:

«Саме те, що я з`їдаю вранці, заряджає мене на весь день. Тому я намагаюся не пропускати сніданок, і він у мене зазвичай досить ситний».

На обід модель з`їдає велику тарілку салату з руколи, скрембл, гамбургер з цілозерновою булочкою, м`ясом, чеддером та великою кількістю зелені, а також рисові чіпси. Крім того, вона не відмовляє собі у великій склянці лате з льодом. Вечеря зірки найчастіше складається з томатного супу з великою порцією салату.

Не можемо не згадати любов Джіджі до десертів. Головне правило моделі: якщо ви хочете з`їсти випічку або шоколад — ні в якому разі не докоряйте собі за це. Їжте із задоволенням.


Реклама

Популярні матеріали

Скоро у кіно: 10 кінопрем'єр червня, на які ми чекаємо з нетерпінням...


Зірка «Надприродного» відвідав роботи з розмінування у...


Головний аксесуар цього літа, без якого нам не обійтись


Читайте також
Популярні матеріали