Beauty-секрети Мерилін Монро, які стануть у пригоді кожній

Сяйниста шкіра, млосний погляд і соковиті губи: як повторити сексуальний образ культової кінодіви 50-х

1 червня 1926 року в Лос-Анджелесі народилася американська кіноактриса, секс-символ 1950-х років, співачка та модель Мерилін Монро. З цієї нагоди ELLE.UA згадує про головні секрети краси однієї з найвідоміших жінок планети.

Догляд за шкірою

У Мерилін Монро була дуже суха шкіра, тому вона завжди користувалася великою кількістю зволожувальних засобів: кінодіва навіть наносила під тональну основу тонкий шар вазеліну. Цей прийом надавав її обличчю ідеальну гладкість та візуальну свіжість.

Акценти на обличчі

Вилиці, ямочку над верхньою губою, підборіддя та кінчик носа актриса виділяла хайлайтером. Щоб підкреслити м’який «серцеподібний» овал обличчя, Мерилін на лоб наносила світлішу пудру, а на лінію вилиць, росту волосся і підборіддя — темнішу. Акторка використовувала рум’яна винятково рожевого або персикового відтінку для натурального та здорового вигляду шкіри.

Очі

Секрет важкого спокусливого погляду Мерилін — накладні вії. Актриса приклеювала лише половину смужки накладних вій ближче до кінця повіки, що надавало очам мигдалеподібної форми, а погляду — млосної сонливості.

Актриса малювала тонку подовжену стрілку темно-коричневою, а не чорною, як заведено вважати, підводкою, а на нижню повіку наносила коричневі тіні, розтушовуючи до вилиць і вниз, щоб досягнути ефекту тіні від важких вій.

Щоб погляд був розкритим, вона підводила внутрішню повіку білим олівцем, а в куточках очей біля слізного каналу ставила маленьку крапку червоним олівцем, від цього очі здавались яскравішими.

Брови

У легендарної Мерилін були досить темні густі брови з характерним вигином. Підведіть брови олівцем темнішим, ніж ваш колір коріння волосся, біля основи брови, на згині та завершіть лінію. Потім зафарбуйте тінями за лінією зростання.

Губи

Щоб створити ефект соковитих, спокусливих губ, Мерилін Монро використовувала чотири різні помади, наносячи на кожну по кілька шарів. Щоб повторити образ, потрібно окреслити губи за максимальним контуром темно-червоним олівцем. Потім нанести свій улюблений відтінок помади на губи, можна в кілька шарів, а серединку губ зафарбувати трохи світлішим відтінком. Це додасть опуклого 3D-ефекту. Повторюючи образ, краще використати модні лакові помади, які подарують губам глянсове сяйво.

Родимка

Мерилін Монро від природи мала родимку на щоці, яку вона підкреслювала темним олівцем. Щоб імітувати родимку як у кінодіви, спочатку потрібно її намалювати темно-коричневим олівцем, а потім нанести темніший відтінок всередину для максимально натурального вигляду.


Реклама

Популярні матеріали

12 найпоширеніших причин для розриву стосунків


5 етапів відносин, через які проходять лише міцні пари


Silent walking: новий тренд у TikTok, який допомагає очистити...


Читайте також
Популярні матеріали