ДЛЯ ТЕХ, КТО ЛЮБИТ ЭСТЕТИКУ И СВОБОДУ

7 ЗІРКОВИХ ПАР, ЧИЇ КІНОШНІ СТОСУНКИ ПЕРЕРОСЛИ У...

5 ПРИЛОЖЕНИЙ О МОДЕ, КОТОРЫЕ СТОИТ СКАЧАТЬ НА...

ВІД МЕРИЛІН МОНРО ДО ЛЕДІ ГАГИ: ЩО ЗІРКИ ОДЯГАЛИ...

ИРИНА ШЕЙК В КОСТЮМЕ УКРАИНСКОГО БРЕНДА OLENICH...

Час змін: 5 beauty-перевтілень зірок на карантині

Блондинка Емілі Ратаковскі, рожевоволоса Дуа Ліпа і не тільки!

Рейтинг статьи / 0
5 5 4

У період жорсткого карантину зірки, як і всі ми, не мали можливості відвідувати салони краси, робити ідеальні укладки або регулярно підстригати посічені кінчики. Тому рятувалися вдома, на самоізоляції, як лишень могли! Хтось фарбував волосся у рожевий, інша наважилася на каре, а третя із граціозної брюнетки перетворилася на фатальну блондинку. Дивимося, як селебріті експериментували з волоссям у новій добірці ELLЕ.UA.

Емілі Ратаковскі

Доки ми не побачили це перевтілення на світлинах, не могли уявити Емілі в образі блондинки. Здавалося, затята брюнетка ніколи не наважиться на подібний експеримент. Та все ж пандемія вносить свої корективи, і модель постала перед нами блондинкою. Нам дуже подобається, а вам?

 

Дуа Ліпа

Тренд на рожеве волосся не залишив байдужими багатьох модниць. Вирішила перевірити, чи їй пасує улюблений колір Барбі. співачка Дуа Ліпа. Зірка пофарбувала лише верхню частину волосся і тепер ще більше експериментує із зачісками.

Гіларі Дафф

Ще одне кардинальне перевтілення трапилося зі співачкою Гіларі Дафф. Ми звикли бачити Гіларі із довгим світлим волоссям та класичною укладкою. Проте на карантині волосся артистки стало яскраво-синім. Вона також зробила каре та чубчик у стилі 70-х.

Кайя Гербер

Взяла приклад із Дуа Ліпи модель Кайя Гербер, яка теж перефарбувала волосся у рожевий. Щоправда, вона вирішила зробити ставку на омбре і зафарбувала у новий колір лише кінчики.

 

«Рожевий — це справжній панк. Дивіться мій igtv і стежте, як @guidopalau дистанційно, але не менш майстерно, втілює мою мрію — стати рожевоволосою», — коментувала зміну зачіски Кайя у своєму Instagram.

Каміла Кабейо

Не менш екстремальним було перевтілення на карантині кубино-американської співачки Каміли Кабейо. Дівчина наважилася на каре і позбулася розкішного кучерявого волосся. Ми будемо за ним сумувати, але красуні перевтілення дуже пасують!

Текст: Дарія Андрійчук

Для тех, кто любит эстетику и свободу

«Разганяючы цемру светам»: 8 образов для сильных женщин от белорусских дизайнеров

Окрім «Корони»: 5 фільмів та серіалів про королівських осіб

Магия утра: где позавтракать вкусно и красиво 

7 зіркових пар, чиї кіношні стосунки переросли у реальне кохання

5 приложений о моде, которые стоит скачать на свой смартфон