6 beauty-принципів Коко Шанель

Які стануть у пригоді кожній жінці

19 серпня 1883 року у французькому місті Сомюр народилася одна з найзнаменитіших жінок у світі — Коко Шанель. На честь дня народження великої мадемуазель, яка зуміла звільнити жінок від задушливих корсетів і переодягнути їх в елегантні речі зі строгими та чіткими лініями, beauty-редакторка ELLE.UA Олена Бабіцька зібрала її 6 beauty-правил.

Раціон

Коко практично не їла солодкі, жирні та надмірно солоні продукти. Також вона не пила алкоголь, хіба що келих сухого вина. Вона завжди дотримувалася принципу «Треба їсти для того, щоб жити, а не жити для того, щоб їсти», що мало на увазі скромні порції їжі.

Помада

Шанель завжди були прихильницею класичної темно-малинової помади. Вона не приділяла багато часу макіяжу очей, але побачити її без помади можна було дуже рідко. «Якщо вам сумно, якщо ви розчарувалися в коханні, зробіть догляд для шкіри та макіяж, нафарбуйте губи червоною помадою і йдіть в атаку», — закликала вона.

«Фірмовий» аромат

Коко Шанель любила повторювати, що парфуми говорять про жінку більше за її почерк. Вона знала, що за допомогою парфуму можна залишити незабутнє враження, тому так важливо знайти свій «фірмовий» аромат, що визначає душу. Доказ тому — її власний революційний аромат Chanel №5, випущений у 1921 році, флакон якого був прикрашений її улюбленим номером і радикально відмінний від своєї загадкової альдегідної структури, різко відрізнявся від відверто квіткових ароматів того часу. Сьогодні флакон цього аромату продається кожні 30 секунд, і він визнаний одним із найзнаковіших ароматів усіх часів.

Мода на засмагу

Смаглява шкіра остаточно утвердилася серед модних тенденцій лише на початку 1920-х завдяки Коко Шанель. Вона повернулася з відпочинку в Середземномор`ї з легкою засмагою, а слідом за нею прихильниками золотистого відтінку шкіри стали Фіцджеральд, Пікассо, Хемінгуей та багато інших представників богеми та просто заможні люди. Лазурний берег перетворився з місця зимового відпочинку на найпопулярніший літній курорт, де відпочивали зірки тих часів. У ті часи наявність засмаги вказувала на статус людини, яка може дозволити собі відпочинок на півдні Франції.

Вибір «свого» кольору

Колись чорний колір був кольором жалоби, але Шанель ввела його в моду 1926 року. Насправді чи то вибір денної сукні або ідеального відтінку рум`ян, її порада щодо вибору відтінку зводилася до однієї простої заповіді: «Найкращий колір у світі — це той, який має добрий вигляд на вас».

Про природне старіння

«У 20 років ваше обличчя дає вам природа, в 30-го ліпить життя, але в 50 ви повинні заслужити його самі», — говорила Шанель. Саме вона однією з перших запропонувала кожній із нас прийняти повний життєвий досвід та красу тонких ліній на обличчі, які неминуче приходять разом із ним.


Реклама

Популярні матеріали

12 найпоширеніших причин для розриву стосунків


5 етапів відносин, через які проходять лише міцні пари


Silent walking: новий тренд у TikTok, який допомагає очистити...


Читайте також
Популярні матеріали