Знайомтеся: український бренд косметики Love&Loss, який заслуговує на вашу увагу

Засоби для краси та здоров’я, які варто спробувати

У холодну пору наша шкіра та волосся потребують особливого догляду. Б’юті-ринок наповнений косметичними продуктами. І часто, коли ми обираємо ідеальні засоби для себе, у нас розбігаються очі та плутаються думки. 

Краса у розумінні сучасного світу — це про натуральність, природність компонентів, високу якість та cruelty-free. Тому, купуючи сьогодні косметичні засоби, ми думаємо про їхній вплив не лише на наше обличчя, тіло та волосся, а й на довкілля і тварин. 

Чому саме Love&Loss? 

Український бренд Love&Loss виготовляє біосумісну доглядову косметику для обличчя, тіла і волосся. Тут ви знайдете лише засоби з натуральними компонентами, які активно працюють на благо шкіри. Таким чином, ви гарантуєте для своєї шкіри і волосся якісний догляд зі справді дієвими інгредієнтами. 

Турбота про природу

Упевнені, що ви, як і ми, переконані, що жодна косметична баночка не варта життя наших пухнастих друзів. У косметиці Love&Loss вміст шкідливих для людини, тварин та навколишнього середовища компонентів зведений до мінімуму. Таким чином, бренд піклується про кожного і дбайливо ставиться до природи. Бренд виступає категорично проти тестування косметики на тваринах. Усі засоби тестуються в лабораторіях іншими прогресивними методами.

Якісний склад 

Склад засобів Love&Loss перевірений дерматологами і високоякісний. Сировина для продукції збирається з усього світу, компоненти доставляються навіть з Африки та Азії, а особлива увага приділяється саме якості інгредієнтів. Косметика не містить парабенів, силіконів, мінеральних олій та інших агресивних компонентів. Висока концентрація активних рослинних речовин допоможе вашій шкірі та волоссю завжди мати здоровий та сяючий вигляд.Популярні матеріали

Базовий гардероб 2023: одна сорочка — 5 образів


Елегантно і цікаво: офісний стиль на Тижнях моди


Колонка G: як миритися за допомогою сексу?


Читайте також
Популярні матеріали