«Здоровий гормональний фон — це вміння радіти дрібницям», — Марія Трифонова

Велике інтерв`ю про вічну молодість і про те, як залишатися енергійною та красивою в будь-якому віці

Beauty-редакторка ELLE.UA Олена Бабіцька поспілкувалася про ключові anti-age тренди, відмову від ін`єкцій та вплив гормональних пелет на організм з одною із найвідоміших експертів естетичної медицини, засновницею клініки Tryfonova MD Clinic Марією Трифоновою.

Чи правда, що сьогодні дівчата все частіше відмовляються від ін`єкцій на користь апаратних процедур?

Так, це дійсно так. Тому що апаратні технології відрізняються справжньою системою омолодження — я маю на увазі під цим 3D-омолодження шкіри, яке дозволяє зберегти «незаймані» риси обличчя і вашу індивідуальність. Фактично мода на клони вже в минулому. Тому що філери — втім, як і будь-які наповнювачі — надають обличчям певної схожості. Наприклад, 10 років тому експерти використовували в роботі одні й ті ж точки краси (їх було 17), щоб провести б`ютифікацію обличчя. Але на жаль, водночас жінки втрачають свої індивідуальні риси. А ось апаратні технології дозволяють усунути сліди вікових змін шкіри і разом з тим зберегти природні особливості зовнішності. Не дивно, що все більше жінок звертаються саме до неінвазивних процедур для збереження молодості.

Апаратні методики працюють з такими завданнями, як вирівнювання шкіри, розгладжування рельєфу, зменшення об`єму пір, лікування пігментації, зміцнення судинної стінки, видалення почервоніння. Тобто апарати загалом спрямовані на посилення свіжості обличчя. Як каже доктор Обаджі, всі ми приходимо в цей світ з ідеальною шкірою, бо нас творить Бог. А моє завдання — зберегти молоду шкіру і допомогти пацієнтам повернути час назад. Ці питання вирішують саме апаратні методи.

Ін`єкційні методики поділяються на дві категорії:

Синтетичні (гіалуронова кислота, гідроксіапатит кальцію ботулотоксини, полімолочна кислота — продукти для наповнення шкіри та запуску неокалогенезу, які виробляють компанії Big Fharma).

Біотехнології. В естетичній індустрії я можу порівняти їхній рівень із польотом на Марс разом з Ілоном Маском. По суті, це використання клітинних технологій. Наприклад, з біоідентичного матеріалу, взятого з нашого організму, вирощується нова популяція здорових, красивих клітин (які містять власну ДНК пацієнта). Ви знаєте, я часто говорю пацієнтам: «Краще заощадити на черговій дорогій сумці та подарувати своїй шкірі клітинні технології топрівня».

Що сьогодні замовляють українки в anti-age клініці? Чи змінилися їхні побажання з початку війни?

Звісно ж, побажання українських дівчат із моменту початку війни дуже змінилися. Сьогодні нарешті головним трендом стало здоров`я, і я дуже рада цьому. Знаєте, я більше ніж 10 років не втомлююся повторювати: важливі не гарні, пухкі губи та відсутність зморшок у зоні чола, а психоемоційне, сексуальне та тілесне здоров`я. Тому що тільки здорове тіло, волосся та обличчя можуть бути по-справжньому красивими.

Ви виглядаєте просто чудово! Назвіть 3 свої найулюбленіші процедури догляду.

Перша — це Coolsculpting (заморожування жиру холодом). Ми використовуємо американську технологію — вона найбезпечніша і реально ефективна. Наприклад, жирова складка в обробленій зоні не повертається протягом восьми років!

Друга — це BTL EMSCULPT, яка спрямована на зменшення жирового прошарку, створення ідеального каркаса тіла, рельєфних м`язів та підтягнутої фігури. Для жінок, які перенесли вагітність та народження дитини, ця методика підходить для лікування діастазу (розходження в сторони прямих м`язів живота. — Прим. ред.), створення вузької талії та пишних сідниць.

Третя — абсолютний must have. Новинку Ultraformer MPT 4 я привезла із Південної Кореї. Це незамінний апарат для підтяжки шкіри обличчя, шиї, декольте та всього тіла. Усього за одну процедуру ми прибираємо зайві жирові відкладення там, де вони не потрібні, та підтягуємо шкіру в тих зонах, які цього вимагають. Творці апарату розробили унікальну бустерну систему для доставляння глутатіону у шкіру. Аналогів цій методиці немає. Тепер жінки після процедури мають не тільки чіткіший, натуральніший, підтягнутіший овал обличчя — це дуже модно сьогодні, — але і шкіру, насичену потужним антиоксидантом глутатіоном. Процедуру можна повторювати щомісяця.

Поділіться своїми «золотими правилами» щодо догляду за шкірою.

Перше і головне — це здоровий сон. Друге — поповнення всіх дефіцитів, які є в організмі, за допомогою біодобавок, пелетів та крапельниць. Третє — я всі процедури роблю регулярно, з певною періодичністю, не пропускаю. Також клітини мого організму заморожені в лабораторії — це, на мій погляд, найкраща інвестиція у світі, де немає стабільності. Заморожуючи свої клітини, ми зупиняємо час.

Нещодавно ви здійснили революцію в індустрії омолодження, коли почали доставляти в Україну гормональні пелети. Розкажіть про принцип їх дії, особливості призначення. Як давно вони використовуються на ринку та що говорять про них наукові дослідження?

Перед тим як привезти пелети в Україну, ми відвідували десятки конгресів, переважно в Америці, Аргентині та Бразилії. Там ми звернули увагу, що 50-60-річні експерти antiage- медицини (реальної медицини, а не «прикрашування» обличчя) виглядають дуже молодо, у них підтягнуті, зовсім молоді тіла. Яскравим прикладом такого образу є Дженніфер Лопес. Я почала шукати відповідь, і виявилося, що в Бразилії пелети активно використовуються з 60-х, а в Америку ця мода прийшла у 80-х. Офіційно ця технологія існує понад 20 років, використовується і для чоловіків, і для жінок, у періодах і до, і після пологів, і в менопаузі, і до її настання. Ця технологія викликала у мене величезний інтерес: у той момент я мала +10 кг, я була клієнтом усіх відомих клінік схуднення — наприклад, Sha Wellness Clinic і Chenot. Звісно, їхні програми давали результат, але він не тримався понад три місяці. Я продовжувала шукати Грааль молодості та знайшла його у вигляді пелет. Звичайно ж, це був експеримент — в першу чергу він був проведений на мені та моїх докторах. 11 листопада 2019 року мій головний пластичний хірург Ганна Петрівна Бродська разом зі мною встановила собі пелети — так ми з нею і познайомилися. (Сміється.) Тепер ми обидві стрункі, підтягнуті, щасливі, маємо море енергії, майже завжди гарний настрій. Також я досягла зниження ваги — зайві 10 кг, з якими боролася так довго, пішли.

Перше, що отримує жінка, — це не лише втрата ваги. Найголовніший бонус — це бажання жити й творити, відсутність ПМС, зменшення апетиту та набагато активнішу роботу мозку. Ця технологія робить нас не просто здоровішими, а й щасливішими. Тому що немає нічого прекраснішого, ніж трохи підвищений рівень тестостерону — не секрет, що він відповідає за високе лібідо, сексуальність. Звичайно ж, сексуальна енергія — одна з найсильніших енергій у світі, і вона манить не лише протилежну стать, а й успіх разом із фінансовим добробутом. Факт: більшість найбагатших людей світу — Ілон Маск, Девід Бекхем та інші — відрізняються високим рівнем тестостерону та ДГЕА. Тобто ці люди мають високий рівень сексуальної енергії.

Багато дівчат бояться гормональних втручань в організм, побоюючись порушити баланс у цій особливій системі. Розставте всі крапки над «i» та розкажіть, чи є підстави для побоювань у разі використання гормональних пелет?

Справді, в Україні дуже багато ускладнень, а звідси й страху перед гормональною терапією. Перше, що потрібно зробити, — купити книгу «Історія однієї таблетки» про створення контрацептивів. Після її прочитання ви дізнаєтесь про цінність гормональної терапії. Вона буває різна: синтетична (дешеві продукти для вирішення низки завдань, створені фармбізнесом) та high level — біоідентична. І друга книга, яку я рекомендую прочитати, — «Окситоцин та оргазми». Її написав Therry Hertogne, який провів зі своєю дружиною 50 років у шлюбі та за допомогою окситоцину намагався повернути почуття першої закоханості та метеликів у животі.

Запам`ятайте, що здоровий гормональний фон — це вміння радіти дрібницям: сходу і заходу сонця, красі дикої природи. Часто ми маємо все і водночас відчуваємо себе зовсім нещасними. Це ознака того, що наша гормональна система має проблеми. Тому що людина зі здоровим гормональним фоном радіє навіть поганій погоді. Я бажаю вам усім читати правильну літературу, не читати примітивну інформацію та довіряти фахівцям зі світовим ім`ям.

Які ще процедури (апарати, послуги) можна отримати лише у вас та більше ніде в Україні?

Головна гордість моєї клініки — це технологія 6D-моделювання тіла Vaser Lipo. Її створив колумбійський пластичний хірург, зірка світового масштабу Alfredo Hoyos, у якого вчилася наша хірургиня. Вона й привезла цю технологію до України. Суть технології — в скороченні клаптя шкіри для надання тілу ідеальної форми, яка залишатиметься з вами протягом багатьох років.

Саме за допомогою цієї технології я зробила руки своєї мрії, бо робота у спортзалі та процедури не забезпечували мені цього чіткого, сухого, гарного рельєфу, як у голлівудських зірок. Помічали, що селебріті після 50 років демонструють розкішні, підтягнуті руки на червоних доріжках? Це магія пластичної хірургії.

Ще одна технологія, якою я пишаюся, — блакитний пілінг від доктора Обаджі, який вигадав її 35 років тому. Пілінг проводиться під загальним наркозом і передбачає нанесення секретного складу в комбінації з лазерним шліфуванням шкіри. Реабілітація після процедури триває сім днів, а результат — гарний, здоровий тон та омолодження шкіри на три роки. Це технологія майбутнього, яка є доступною в Україні.

З якими складнощами та викликами зіткнулися експерти вашої клініки з початку війни? Чи виникли якісь проблеми, вирішувати які було складніше, ніж звичайно?

Ми відкрилися 1 квітня 2022 року і мали дефіцит лікарів — 20% команди залишили клініку. У мене була дуже жорстка позиція з цього приводу: всіх, хто залишив країну, було звільнено. Тому що лікар — це безстатева істота, яка має нести мир, добро, допомогу. Я переконана, що ми потрібні нашим пацієнтам і в добрі часи, і в погані. Зараз я зайнята масштабуванням: розвиваю технології, добудовую другий поверх клініки. Майбутнє за найкращими технологіями, які, на жаль, неможливо відтворити в Європі: там дуже жорстке законодавство, оподаткування, які не дають змоги інвестувати. Але подібні технології ви можете знайти в Бразилії, Америці — звичайно, там на вас чекає не гривневий, а доларовий еквівалент, ви платитимете у 10 разів більше, і там не буде такого люкс-сервісу, як у моїй клініці.

Сьогодні дуже часто жінки, які все життя використовували як antiage-засіб тільки крем, хочуть якісного омолодження. Але вони кажуть: «Вже пізно починати». Це правда чи міф? І чи можна забезпечити wow-ефект незалежно від віку та вихідного стану шкіри?

Ніколи не пізно почати себе змінювати, але пам`ятайте, що краса жінки — це блиск у її очах. А його не зможе створити жоден крем, жодна процедура у світі. Блиск в очах — це енергія. А енергія — це здоровий гормональний фон.

 

Fashion producer:

Олена Мусієвська

Photo

Style

Jewellery partner: офіційний партнер — італійський ювелірний дім BVLGARI у Києві

@eyes_on_bvlgari

ТЦ «Мандарин»

Fashion partner: Domino


Популярні матеріали

Експерти з’ясували, яким буде титул королеви Камілли після смерті...


FROLOV запускає колаборацію з першим в Україні ЛҐБТІК+...


Колишній чоловік Брітні Спірс хоче подати на неї до суду


Читайте також
Популярні матеріали