Як правильно доглядати за шкірою, якщо ви підліток: 5 секретів

Щоб обличчя було бездоганним!

У підлітковому віці відбуваються зміни і в гормональній системі, і у внутрішніх органах. Шкіра наче з’єднує наше внутрішнє середовище з навколишнім, тож, звісно, будь-які зміни відображаються насамперед на ній. Доглядати за шкірою у перехідний період варто особливо ретельно. Те, як ви будете ставитись до свого обличчя зараз, вплине на її стан у майбутньому. Ось кілька порад, які вам знадобляться:

1. Очищення. Потрібно вмиватися двічі на день водою кімнатної температури, використовуючи безпечні та якісні засоби, які пройшли дерматологічний контроль. Обираючи засіб для очищення, уникайте косметики на основі спирту. Він викликає запалення, розширює пори і забезпечує нерівну поверхню шкіри. Ваш ідеальний засіб повинен ніжно і дбайливо очищувати, не травмуючи шкіру, тому зверніть увагу на косметику з вітаміном С, саліциловою та гіалуроновою кислотами.

Instagram: @kaiagerber

2. Тонізація. Процес очищення шкіри повинен проходити у два етапи, і другий із них — тонізація. Тому що навіть якщо ви ретельно вмилися, спонж із тоніком покаже сліди забруднення, яке ще залишилося. Тонік також чудовою готує шкіру до нанесення сироватки та крему. Він є своєрідним провідником, який дозволяє активним інгредієнтам в основі зволожувальних засобів ефективніше діяти на шкіру.

3. Зволоження. За типом шкіри дівчат-підлітків можна поділити на дві групи. Володаркам нормального типу достатньо користуватися легким денним кремом. А ось дівчатам із жирною чи проблемною шкірою, схильною до акне рекомендується відвідати лікаря-дерматолога, який індивідуально підбере засоби для догляду і назначить косметичні процедури.

4. Захист від сонця. Наносити на обличчя засоби із spf варто з дитинства. Вони дозволяють шкірі залишатися молодою і пружною довше, а також захищають від утворення небажаних висипів.

5. Мінімальний макіяж. Дівчаткам-підліткам завжди кортить скористатися маминою косметикою і фарбуватися досхочу. Та насправді краще мати власну косметичку із засобами, які підходять саме вам. Вам знадобиться легкий ВВ- або СС-крем із тонізуючим ефектом, консилер для маскування локальних висипань, гігієнічна помада або бальзам для губ, який швидко впорається із тріщинами та сухістю, а також SOS-засіб від висипань, який можна точково наносити на проблемні ділянки, щоб підсушити запалення на шкірі.

 

Текст: Дар`я Андрійчук

По материалам cosmo.com.ua


Реклама

Популярні матеріали

Українська кухня: веганські рецепти на сніданок, обід і вечерю...


Чай з кульбаби: корисні властивості, правила приймання та...


Old money — естетика, яка ніколи не вийде з моди: складаємо образи...


Читайте також
Популярні матеріали