Як полюбити себе та свою зовнішність

Корисна інструкція для прийняття себе, посилення жіночності та природного магнетизму

Не виходите з дому без макіяжу, маніакально скуповуєте beauty-засоби та не вмієте приймати компліменти? Досягти внутрішньої гармонії із собою та своєю зовнішністю простіше, ніж ви думаєте. Що ж для цього потрібно?

Ставтеся до себе з певною іронією

Про розсудливе ставлення до себе та навколишніх сьогодні заговорили й маленькі компанії, що виробляють натуральну косметику, і великі корпорації. Зараз ми все частіше усвідомлюємо, що природність, у якій відчувається сила та розслабленість, — це і є секрет краси.

Будьте простішими та приземленішими

Спробуйте новий підхід до щоденної beauty-рутини «що простіше, то краще». «Зайві двадцять хвилин сну вранці — це скарб, — каже модель Кара Делевінь. — Мені достатньо вмитися з милом і нанести крем».

Справді, ми відійшли від простих та корисних способів догляду за собою заради більш складних та часто шкідливих. Адже мило чудово видаляє шкірний жир і бруд. Тим, у кого чутлива шкіра, рекомендується використовувати для вмивання мило з пшеничними висівками (наприклад, Oatmeal Soap від Scottish Fine Soaps), а замість рушника промокнути обличчя паперовою серветкою. Потім у дію вступає головний гравець — справді якісна космецевтична або аптечна сироватка. Вона змусить працювати будь-який, навіть найбільш ординарний зволожувальний крем.

Довіряйте перевіреним натуральним компонентам

Відмова від високотехнологічних формул та молекул стала свідомим вибором багатьох косметичних компаній. Його підтримала богемна інтелігенція від імені власників таких марок, як Sisley і Diptyque.

«Засоби догляду повинні складатися з перевірених століттями натуральних компонентів, а не з їхніх синтетичних сурогатів», — упевнені в Sisley. Своєю чергою, Diptyque запустила лінію догляду L’Art du Soin. У її основі — рецепти краси позаминулого століття: рожева вода, глиняна маска, очищувальна пудра, поживний бальзам і захисний лосьйон. Усе це можна змішувати, щоб одержати щось нове. Наприклад, з’єднавши рожеву воду з глиняною маскою, ви отримаєте ніжний поживний скраб, а додавши в захисний флюїд кілька крапель тієї ж рожевої води — крем після гоління.

Будьте усвідомленішими

«Сьогодні, купуючи предмети особистого користування, люди навчилися демонструвати свою зрілість та здатність оцінити реальні можливості того чи іншого косметичного засобу, — вважає Саймон Дунан, креативний директор мережі універмагів Barneys New York. — Адже й так зрозуміло, що навіть статусний і надто дорогий антивіковий крем не здатний замінити ін’єкції. А ось надати шкірі доглянутого вигляду, подарувати приємні відчуття та задоволення від використання засобу — інша річ».

До речі, свій успішний косметичний бренд Ren британець Роб Калкрафт побудував на трьох принципах: ефективність, чистота та задоволення. Причому головним Роб вважає останній. «Він важливий, бо може допомогти змінити ваш світ, — пояснює Роб. — Ви прокидаєтеся, користуєтеся Ren, і світ стає кращим на 5%. Потім їсте здоровий сніданок, вибираєте одяг та взуття, що робить вас ще на 5% кращими — ви стаєте на 5% вищими і посміхаєтеся на 5% частіше. Усе це веде до того, що люди вас помічають на 5% частіше і стають на 5% добрішими до вас».

Радійте простим речам

Аромат свіжовипраної постільної білизни, вологої шкіри після душу або ранкового дощу на листі дерев — це ж чудово! Марка Clean Fragrance наголошує на простих парфумерних композиціях — чи то Fresh Laundry, Skin чи Shower Fresh, чи одна з трьох інтерпретацій бавовни: Warm Cotton, T-Shirt та Cool Cotton. «Смачно, заспокійливо і радісно: так має пахнути приємна вам людина», — вважають засновники бренду Пол Бірарді та Едді Чай.

Створіть власну зону комфорту

Краще наповнити своє життя чимось цікавим, вартісним і прекрасним, ніж фанатично боротися з віком, скуповуючи десятки засобів. Спробуйте замінити антицелюлітний крем спортом, а величезні витрати на антивікові креми — професійними процедурами. І ви побачите, що вам стане спокійно, приємно та легко.

Декілька тижнів такої практики — і ви навчитеся цінувати свою зовнішність. Краса жінки — у її внутрішній гармонії, ви ж чули?


Реклама

Популярні матеріали

Як упоратися зі страхом самотності, який з'явився під час війни...


Геноцид 1944 року та анексія Кримського ханства у XVIII столітті:...


Перше інтерв'ю автора Telegram-каналу «Николаевский Ванёк»


Читайте також
Популярні матеріали