Великий beauty-гід по літньому догляду за шкірою

Золоті правила, які не варто порушувати

Зневоднення, сухість, лущення, пігментація — проблеми, з якими стикаються влітку навіть володарки ідеальної шкіри. Beauty-редакторка Олена Бабіцька поспілкувалася із засновницею та головною лікаркою мережі Dr Roxi Cliniс про топові помилки та «золоті» правила у літньому догляді за шкірою. 

Що потрібно змінити в beauty-рутині з моменту настання літнього сезону?

•  Змініть очищення шкіри. Влітку шкіра стає жирнішою, тому потрібно вибирати пінку чи гель. Виключіть молочко зі свого skincare-раціону.

• Заберіть креми з важкими текстурами якомога далі. У теплу пору року найкращим вибором стануть легкі зволожувальні емульсії, флюїди, гелі.

• Вводьте у свій догляд вітамін С. Саме він допомагає боротися з ультрафіолетом, який не блокується навіть найкращим сонцезахисним кремом на всі 100%. Невелика частина променів, як і раніше, проникає в шкіру і викликає безліч пошкоджень.

• Знайдіть свій сонцезахисний крем. Сьогодні дуже легко знайти відповідну текстуру SPF-засобу: вони бувають від легкого гелю до сухого масла. Нові формули помітно зменшують блиск і не залишають білого сліду, а хімічні фільтри підходять для власників чутливої шкіри. Обирайте SPF 25-30 на кожен день та наносьте крем кожні 2 години, зберігаючи фактор захисту. Якщо ви знаходитесь тривалий час під прямими УФ-променями, обирайте SPF не менше 50.

• Відмовтеся від агресивних засобів та процедур — дуже активні компоненти у поєднанні з сонцем найчастіше призводять до пігментації.

• Додайте у свій догляд тканинні маски — це просто must have для шкіри. Лайфхак: перед застосуванням пару хвилин масочка має полежати в холодильнику. Маски можуть бути будь-якими: зволожувальними, поживними, вітамінними, — головне, щоб вона вам підходила за типом шкіри.

На які процедури варто записатися влітку, а які варто відкласти?

Влітку можна робити неагресивні процедури. Найчастіше влітку через активне сонце шкіра суха та зневоднена, у такому разі найкращою процедурою буде біоревіталізація. Це ін`єкційна процедура, за допомогою якої гіалуронова кислота вводиться глибоко та зволожує шкіру зсередини.

Підтримувати гідратацію шкіри варто за допомогою зволожувальних процедур в умовах косметологічного кабінету 1 раз на 2-3 тижні.

Контурна пластика та ботулінотерапія є всесезонними процедурами. Влітку варто уникати агресивних процедур, таких як: серединні/глибокі пілінги, лазерні процедури. Їх краще відкласти до холодної пори року.

Розкажіть про топові помилки в догляді за шкірою влітку.

• Використання щільних кремів у догляді. Такі продукти будуть важкі для шкіри, що загрожує зайвою жирністю.

• Використання агресивних компонентів домашнього догляду: кислоти, ретинол. Ці засоби при контакті з прямими УФ-променями можуть викликати пігментацію.

•  Ігнорування SPF захисту.

• Недостатньо ретельно очищати шкіру. Пори забиватимуться і це може провокувати появу запальних елементів.

• Думати, що сонце підсушить висипання. Насправді сонце може провокувати пігментні плями на місці висипання, цим лише посилюючи проблему.

Як оновлювати SPF-захист протягом дня, якщо вранці ви наносите макіяж і їдете на роботу?

Якщо ви проводите більшу частину літнього дня в приміщенні, то ранкового нанесення санскрину вистачає до вечора. Якщо ж знаходитесь на сонці — оновлюйте SPF-захист кожні 2 години. Освіжити його можна пудрою з SPF-фактором. Як варіант: повноцінно вмитися і заново нанести засіб для захисту від сонця.

Чи є необхідність захищати шкіру влітку, перебуваючи в приміщенні (офіс, квартира)?

Ультрафіолетові промені, а особливо промені типу А (які ще називають ейджинг, тому що вони викликають старіння шкіри), проникають і через хмари, і через вікна. Тому, якщо ваш офіс має великі вікна і ви сидите біля вікна, варто про це пам`ятати. Найкраще використовувати сонцезахисний крем.

Які ключові чинники появи пігментації в теплий сезон?

Провокує активацію вироблення пігменту в першу чергу сонячне опромінення. Спадковий фактор також грає у цих процесах не останню роль. Наприклад, ластовиння передаються у спадок. А влітку вони починають бути помітнішими через агресивний вплив сонячної енергії. Надлишковий меланін в організмі людини також може вироблятися через нестабільний гормональний фон і погану екологію.

Пігментація від сонця найчастіше з`являється на обличчі, в ділянці декольте, на шиї, плечах, на руках. Чоловіки, як правило, не звертають уваги на такий сонячний ефект. У дітей ластовиння на тілі після засмаги теж не викликають психологічного дискомфорту. Ну а для дівчат пігментні плями та ластовиння можуть стати великою психологічною проблемою. І спроби приховати їх за допомогою косметичних засобів не дають позитивного результату. Адже скупчення меланоцитів відбувається не на поверхні, а в глибоких шарах епідермісу.

Які проблеми зі шкірою виникають влітку найчастіше і як їх попередити?

•    сухість шкіри

Шкіра стає сухою, коли вона втрачає занадто багато олії та води, що може бути викликано низькою вологістю, спекотною погодою, кондиціонерами та хлорованою водою у басейні. Щоб зберігати шкіру завжди здоровою і зволоженою необхідно мати правильно підібраний домашній догляд і робити біоревіталізацію.

•    поява висипів

Піт, надлишок шкірного сала та бактерії — ось причини, через які акне частіше з`являються у літні місяці. Якщо ваша шкіра схильна до жирності та накопичення бруду, дуже важливо правильно доглядати її влітку. Креми з SPF, які ви наносите на шкіру протягом дня для захисту від сонця, проникають глибше в пори, тому переконайтеся, що ви очищаєте шкіру перед сном ще ретельніше, ніж зазвичай.

•     сонячні опіки

Сонячний опік — це дуже неприємний стан, при якому шкіра стає червоною і хворобливою, гарячою на дотик і зрештою лущиться, не кажучи вже про серйозніші наслідки надмірного впливу сонячних променів.

Як ви можете допомогти собі?

Найголовніше — забезпечити адекватний захист, використовуючи засоби із досить високим SPF. Також варто переконатися, що сонцезахисний крем правильно нанесений, оскільки тільки так можна забезпечити високий рівень захисту, обіцяний продуктом. Звичайно, одна з чудових альтернатив — шукати тінь і носити легкий одяг та головні убори.

Як забезпечити клітинам додаткову дозу зволоження у спеку?

За допомогою біоревіталізації. Біоревіталізація — своєрідний золотий стандарт глибокого зволоження шкіри у косметології. Ця процедура допомагає розв`язувати такі проблеми:

• усунути ознаки втоми та «стресової шкіри»
• профілактувати вікові зміни
• усунути сухість, лущення, стягнутість шкіри

Препарат для біоревіталізації підбирається індивідуально, з урахуванням типу шкіри та її стану на момент процедури.

Чи є незамінні компоненти в догляді, які обов`язково варто включати в skincare-раціон влітку?

1. Це можуть бути суперзволожувальні сироватки/флюїди з гіалуроновою кислотою.

2. Ментол у масках/сироватках, тому що він охолоджуватиме шкіру та ідеально підійде для використання на відпочинку

3. SPF-фактор у всіх можливих засобах: крем, BB, пудра, крем під очі, бальзам для губ.

Яких помилок у літньому догляді припускаються дівчата найчастіше?

•    Використання вдень кремів із жирною поживною основою

Якщо наносити «важкі» креми вдень, можна легко підвищити ризик виникнення акне. Через спеку наша шкіра і так відчуває великий стрес, а жирна поживна основа робить її ще більш уразливою.

•    Нанесення доглядових засобів з активними кислотами у складі

Потрібно уважно стежити за тим, з чого складаються ваші засоби для догляду за шкірою. Наприклад, кислоти можуть завдати шкоди шкірі, коли на вулиці тепло і безхмарно — через взаємодію з сонячним промінням.

•    Відсутність на шкірі сонцезахисного фактора

Якщо шлях до роботи займає короткий час, ви можете вирішити, що сонцезахисний крем не знадобиться. Але все ж таки краще згадати про те, що навіть кілька хвилин на сонці можуть погіршити стан шкіри без відповідного захисту від УФ-променів. Важливо: навіть декоративна косметика, якою ви активно користуєтесь влітку, має містити SPF.

•    Неправильне та недостатнє очищення шкіри

Пил міста забруднює шкіру, а влітку вплив негативних факторів довкілля посилюється підвищеним потовиділенням та інтенсивною секрецією себуму, тому для підтримки нормального стану шкіри необхідно регулярно її очищати (2 рази на день).

Цінність компанії:

Філософія мережі Dr Roxi Clinic в тому, що в клініках працюють лише лікарі, які створюють красу та дбають про здоров’я. Спеціалісти підкреслюють переваги та нівелюють недоліки, зберігаючи індивідуальність та особливості вашої зовнішності.

Ключова місія Dr Roxi Clinic — дарувати пацієнтам можливість прийти до краси через здоров’я. Це отримання після процедури натурального ефекту. Це професійний підхід до підбору того чи іншого засобу в домашньому догляді. Це надати пацієнту комплекс процедур, котрі задовольнять всі його потреби.

Завдяки цим цінностям, які поділяє кожен співробітник, засновниці вдалося створити такі впізнавані бренди, як Dr Roxi, Dr Roxi Clinic, Dr Roxi Cosmetic, Dr Roxi School та розробити франшизу, яка вже скоро запуститься.


Реклама

Популярні матеріали

Яке взуття обирають на зиму модниці: 28 найстильніших варіантів...


Осінній вікенд у Львові: гід найкращими локаціями 


DOROFEEVA, Jerry Heil, Klavdia Petrivna: оголошені номінанти...


Читайте також
Популярні матеріали