MUST-VISIT: ПУТІВНИК НАЙБІЛЬШ НЕЗВИЧАЙНИМИ...

КАК ПОДГОТОВИТЬ КОЖУ РУК И НОГ К СЕЗОНУ БОСОНОЖЕК...

BAFTA 2021: САМЫЕ КРАСИВЫЕ НАРЯДЫ И ГОСТИ НА...

5 НОВИХ СЕРІАЛІВ, ЯКІ НЕЩОДАВНО НАС ВРАЗИЛИ...

ЧТО ПРОИСХОДИТ С ТЕЛОМ, КОГДА ВЫ ЕДИТЕ НА НОЧЬ?...

Синє світло: чому воно таке шкідливе та як вберегтись

Цифрове старіння та його вплив на нашу шкіру

Рейтинг статьи / 0
4 5 6

З розвитком технологій вчені стали все частіше говорити про цифрове старіння та його вплив на нашу шкіру. Це і не дивно, адже перше, про що ми думаємо відкривши очі зранку – це як би швидше перевірити робочі чати, а єдине, чого хочеться ввечері перед сном –  поскролити стрічку Instagram. Іншими словами: майже кожну хвилину свого дня ми проводимо під впливом світла, яке випромінюють телефони, ноутбуки, планшети. Це світло має окрему назву – HEV (high-energy visible) випромінювання,а ще його називають «синє світло». Воно здатне проникати в найглибші шари людської шкіри, що становить потенційну серйозну загрозу для здоров’я та краси нашої шкіри та організму в цілому.

Що таке синє світло та який вплив воно має на наш організм

Синє світло - частина спектру сонячного проміння, але небезпечну для шкіри дозу опромінення ми отримуємо саме внаслідок активного використання гаджетів.  Крім того, важливо зважати на те, що HEV-промені, на відміну від багатьох інших видів випромінювань, здатні проникати в епідерміс і досягати дерми. При цьому якщо ультрафіолетове випромінювання А-типу (UVA) пошкоджує ДНК шкіри і стає причиною меланоми, випромінювання В-типу (UVB) стає причиною почервоніння і сонячних опіків, то HEV-випромінювання призводить до передчасного старіння клітин шкіри.  До того ж оксидативний стрес як наслідок згубного впливу синього світла, запускає масове утворення вільних радикалів (ROS - Reactive Oxygen Species, активні форми кисню), що руйнують структуру клітин і призводять до запалення та скорочення терміну життя клітин. Ці вільні радикали змушують наші клітини виробляти ферменти, які знищують колаген та еластин - білки молодості (привіт, раннє старіння шкіри та помітні зморшки). До речі, синє світло виробляють не тільки гаджети, але ще і штучне освітлення (особливо люмінесцентні, або енергозберігаючі лампи). Проте синє світло – ворог не тільки для нашої шкіри, але і для організму в цілому. Воно пригнічує вироблення мелатоніну, що згубно відбивається на добовому ритмі і призводить до порушення циркадних ритмів людини. Циркадні ритми – це правильний розподіл енергії і робота гормонів протягом доби, тобто функція в нашому організмі, яка відповідає за правильний режим сну. Хто ж не зловживав звичкою не відкладати телефон за дві години до сну або нічними дедлайнами. На жаль, така поведінка дуже шкодить нашій шкірі та організму в цілому.

Як вберегтися від синього світла?

Звичайно, порада «зменшити кількість часу проведеного з гаджетами» мало кому сподобається, тому крім цього варто довіритися професіоналам, які вивчають вплив зовнішнього середовища на нашу шкіру. Для порятунку шкіри від HEV-випромінюванням команда лабораторії VitaminClub спільно з закордонними фахівцями розробили революційну формулу спеціальних засобів, які служать бар’єром між вашою шкірою та синім світлом. Основними компонентами у складі лінійки продуктів є УФ-фільтри останнього покоління, котрі  забезпечують ефективний захист від широкого спектру  UVA + UVB та HEV променів та допомагають знизити навантаження на імунні клітини шкіри, екстракт леспедеци, який розгладжує дрібну сітку зморшок, усуває темні кола під очима, а також сквалан, дія якого спрямована на зменшення прояву зморшок, запобігання появи пігментних плям та фотостаріння.

Активні зволожуючі речовини олії солодкого мигдалю та каріте (ши), а також комплекс вітамінів Е та С підтримують водний баланс і здійснюють «протягування» вологи в найглибші шари шкіри. До того ж поєднання природних біополімерів, гіалуронової кислоти, альгінату і пуллулану утворює на поверхні епідермісу тривимірну молекулярну сітку, що захищає від втрати вологи та утримує зволожуючий комплекс крему, поступово виділяючи його для відновлення водного балансу шкіри. А фулеренова вода, яка входить до складу усіх засобів догляду бренду VitaminClub, за даними досліджень, визнана найпотужнішими антиоксидантом. За допомогою таких властивостей цей компонент нейтралізує вільні радикали, що виникають при HEV-випромінюванні, а також служить будівельним матеріалом для відновлення білків молодості. 

Лінійка засобів для захисту від негативного впливу HEV-променів включає в себе крем для обличчя, а також крем для зони навколо очей. Засоби глибоко зволожують, підтримують гідробаланс шкіри протягом усього дня і дають потужний антивіковий ефект.

Ось кілька порад, які допоможуть вберегти вашу шкіру від негативного впливу синього світла:

  • Не сидіти близько до екрану монітора, телевізора і інших джерел синього світла;
  • Бажано за дві години до сну відмовитися від використання гаджетів;
  • Робити перерви під час роботи;
  • Використовувати інноваційні засоби бренду VitaminClub, які допоможуть продовжити молодість та здоров’я вашої шкіри.

 

Must-visit: путівник найбільш незвичайними готелями Австрії

Как подготовить кожу рук и ног к сезону босоножек и открытых платьев

Деним незаменим: 15 способов носить джинсовую юбку

9 мифов о фруктах, в которые мы все верим

Картофельно-рыбная запеканка: простой рецепт

Принц Гарри вернулся в Великобританию, но без Меган Маркл