Спеціальна версія журналу
ELLE Україна

Що робити, якщо влітку сильно лущиться шкіра?

Проблема більшості дівчат

У 30-градусну спеку наша шкіра щодня зазнає неабияких випробувань: високі температури разом з активним ультрафіолетовим випромінюванням роблять її зневодненою і провокують появу лущення.

Щоб усунути лущення, потрібно змінити підхід до очищення шкіри. Для цього поставте на поличку у ванній гідрофільне масло, яке не пошкоджує гідроліпідну мантію шкіри, дбайливо очищаючи її від пилу, забруднень та ефективно розчиняючи продукти макіяжу. Ще один варіант — молочко, яке делікатно впливає на забруднення, видаляючи їх з поверхні шкіри. Спробуйте кисневе молочко, що захищає від забруднювальних факторів зовнішнього середовища, Lait VIP O2 від Biologique Recherche, і вже після першого використання ви помітите мінімізацію лущення.

Якісне зволоження шкіри — другий важливий етап, який включає не тільки насичення шкіри вологою, а й утримання її всередині клітин. Із цими завданнями справляються гіалуронова кислота, сквалан, мінеральні солі та екстракти водоростей. Введіть у ранковий та вечірній skincare-раціон сироватку на основі гіалуронової кислоти від Institut Esthederm, яка допоможе зробити шкіру гладкою, свіжою та глибоко зволоженою.

Крім того, в обов’язковому порядку раз на 5-7 днів використовуйте пілінг, здатний акуратно «знімати» ороговілий шар клітин (накопичення яких і призводить до лущення). Важливо, щоб у його текстурі не було великих, агресивних частинок, що дряпають поверхню шкіри: вони тільки погіршать ситуацію. Моя улюблениця у цій справі — маска-скраб Tri-Active Exfoliating Masque від iS Clinical. У ній працюють рослинні ензими, саліцилова кислота та мікрогранули целюлози, які забезпечують ідеальну комбінацію фізичного та біохімічного відлущування, а екстракт бразильського апельсина надає додатковий антиоксидантний захист і допомагає помітно розгладити та пом’якшити шкіру.


Реклама

Популярные материалы

Закуска з печериць та білих грибів


Український фільм «Як там Катя?» здобув дві нагороди на...


Стало відомо, скільки заплатять Леді Газі за роль Гарлі Квінн...


Читайте також
Популярні матеріали