Розкішні текстури та дивовижний довгостроковий ефект: чому всі жінки обожнюють догляд від Bella Aura Skincare

Канадський бренд вишуканої доглядової косметики ввібрав у себе мудрість традиційної китайської медицини та поєднав їх з інноваційними швейцарськими технологіями

Попри безперечну перенасиченість ринку краси, часом нам буває дуже непросто знайти відповідні засоби для ефективного розв`язання проблем. До того ж будемо чесними: з кожним днем нам дедалі складніше догодити через довгий список вимог до косметики.

Дівчатам хочеться, щоб у продуктів були прості, зрозумілі та ефективні формули, у бренду — відповідальний підхід до навколишнього середовища, у флаконів — естетичний дизайн. Про цей запит було відомо засновникам бренду Bella Aura, які створили засоби догляду для того, щоб надихати та щодня підвищувати якість життя жінок.

Цей канадський бренд вишуканої доглядової косметики ввібрав у себе мудрість традиційної китайської медицини та поєднав їх з інноваційними швейцарськими технологіями. Bella Aura створює продукти, направлені на цілісне здоров`я шкіри, а не лише на поверхневий догляд за нею. Нанесення засобів бренду засновники порівнюють із дотиком розкоші, і це дійсно так: неймовірні текстури забезпечують spa-ефект і дивовижний довгостроковий результат.

Насправді ключ до здорової та красивої шкіри — це усунення першопричин її проблем, таких як активні форми кисню, зневоднення та запалення. Тому Bella Aura створила унікальні засоби з біодоступними та багатофункціональними інгредієнтами. Формули засобів поєднують антиоксиданти, компоненти для регенерації, зміцнення, зволоження та відновлення балансу і здоров’я шкіри.

Ми зібрали головні причини, чому всі жінки обожнюють догляд від Bella Aura

Філософія  skin-мінімалізму

Ця філософія має в основі просту формулу: «мінімум засобів — максимум ефективності». Засоби Bella Aura надають чудову можливість спростити щоденний skincare-ритуал до 3-4 кроків і водночас підвищити ефективність догляду за шкірою. 

Вражає те, що асортимент Bella Aura досить лаконічний, але кожен продукт вирішує одночасно від 3 до 11 задач з догляду за шкірою. 

Розкішні та витончені текстури в кожному флаконі

Догляд від Bella Aura — це втілення любові до себе, поєднання функціональності та задоволення від кожного кроку догляду за шкірою.

Bella Aura — це елегантна розкіш і витончена жіночність, яка проявляється в кожній деталі, починаючи від дизайну, ароматів та текстур і закінчуючи неймовірними відчуттями, що дарує догляд. 

М’які формули з альтернативними компонентами, що підходять навіть для дуже чутливої шкіри

Вишуканий неперевершений догляд за шкірою створений з використанням найчистіших та найефективніших інгредієнтів. Відмовившись від усім відомих інгредієнтів, що можуть подразнювати шкіру, бренд пропонує альтернативи, які підійдуть для чутливої шкіри, без компромісів до очікуваних результатів.

Наприклад, бренд використовує екстракт виноградної лози як альтернативу гідрокортизону, камедь тари та екстракт маргаритки — як альтернативу гідрохінону, Maclura Сochinchinensis та екстракт насіння Vigna Aconitifolia — як альтернативу ретинолу.

Неперевершена якість та довгостроковий ефект

Кожна формула засобів тестується дерматологами під контролем провідної швейцарської лабораторії.

Бестселери бренду

Очищення

Gentle Purifying Cleanser — цілющий ковток життєвої енергії та фундамент щоденного ранкового і вечірнього beauty-ритуалу для ніжного та ефективного очищення навіть найчутливішої шкіри.

Крем для зони навколо очей

Оживіть шкіру навколо очей за допомогою ліфтинг-крему для очей Instant Lifting Eye Contour. Дослідження in vitro підтвердили, що засіб уповільнює клітинне старіння та оновлює шкіру, підвищує її стійкість до стресів, зокрема спричиненого ультрафіолетом.

Сироватка

Сироватка Rapid Repair Clarifying Elixir швидко відновлює шкіру і має довготривалий ефект. Вона вирішує широкий спектр проблем шкіри завдяки потужній багатофункціональній формулі: помітно знижує виразність акне, плям, запалень, почервоніння та зменшує алергічні реакції.

Денний крем

Денний крем Daily Repair Moisturizer забезпечує захист протягом 24 годин для сухої, втомленої та чутливої шкіри. Збагачений амінокислотами, протеїнами, полісахаридами з чорного вівса, а також соєвим лецитином, крем покращує рівень епідермального зволоження та захищає шкіру від зневоднення.

Нічний крем

Night Cellular Renewal з розкішною текстурою та шовковим фінішем —  багатофункціональний крем, що наповнює шкіру цілющою енергією, заспокійливою вологою та надає їй сяйва. 

Зволожувальний крем

Крем Hydra Revive Treatment — неймовірно легкий і водночас глибоко зволожувальний крем, що миттєво вбирається та забезпечує здоровий вигляд шкіри протягом усього дня. Тисячі мікрокрапель проникають глибоко в шкіру та наповнюють її цілющою вологою. 

Детально ознайомитися з повним асортиментом можна на сайті або на сторінці Instagram.

Реклама

Популярні матеріали

Знайомтеся, Олександр «Терен» — український ветеран та новий...


«Я часто питала, за що мені ця втрата. А потім зрозуміла: війна не...


Найстильніші сумки для літньої пори в новій колекції HARVEST...


Читайте також
Стиль життя / Блог стиль життя

Бердвотчинг: що це таке і де його шукати

Популярні матеріали