Професійна косметика для волосся — маркетинговий хід чи засоби із суперсилою?

Розвінчуємо популярні міфи

Чи варто переплачувати за бренд? Чи є принципова різниця між професійними засобами та косметикою з мас-маркету? Що підійде саме моєму волоссю? Ці запитання ставлять собі майже всі дівчата. Постачальники професійної італійської косметики для волосся та гіди у світі краси Lamour Beauty Company відповідають на ці запитання.

Яку косметику для волосся краще обрати?

Догляд за волоссям — це не тільки про гігієну. Важливо задовольнити потреби волосся та шкіри голови, щоб пасма були здоровими та охайними. Професійна косметика створена для того, щоб лікувати та розв’язувати проблеми волосся зсередини. Вона дійсно піклується про стан вашого волосся. Тому ми радимо її нашим клієнтам.

Переваги професійної косметики:

Безпечний склад 

Бренди, з якими співпрацює Lamour Beauty Company, мають органічний склад, що не шкодить здоров’ю волосся, не викликає алергічних реакцій і не тестується на тваринах.

Економне користування

Наприклад, для одного миття голови буде достатньо шампуню об’ємом із 10 копійок у діаметрі. Тож засобу вистачить надовго.

Результат дійсно помітно

Професійна косметика виправдовує очікування, бо доглядає за волоссям зсередини.

Гарантована якість

Професійні засоби мають гарантію від виробника та сертифікат якості. Також ви точно знаєте походження продукції.

І ще реальна історія з практики. На жаль, були випадки, коли неперевірена маска настільки закоркувала волосяні фолікули, що туди навіть не проникав фарбник. І відновити їх потім було важко, хоча зовні волосся мало чудовий вигляд. Тому дуже важливо користуватися надійними засобами. 

Чи дійсно вартість професійної косметики відповідає її якості?

З професійною косметикою ви платите за розв’язання вашої проблеми, а не за бренд. Мета таких засобів — допомогти волоссю зсередини, наприклад відновити пошкоджену структуру. 

До того ж разом із косметикою ви отримуєте й професійний сервіс від спеціалістів. Адже вони підбирають засоби під ваш запит. Тому вартість професійної косметики дорівнює її якості. Принаймні в Lamour Beauty Company точно.

Де краще замовляти професійну косметику?

Ми рекомендуємо купувати засоби тільки в офіційних представників. Бо вони несуть повну відповідальність за:

Правильні умови зберігання;

Дотримання терміну придатності;

Постачання від оригінального виробника.

Від цих характеристик залежить результат догляду. Тому дуже важливо, щоб усі три пункти були під контролем.

У кожного професійного засобу є сертифікат якості. Це гарантія того, що перед вами косметика, вміст та ефект від якої відповідає опису на пакованні.

Ми знаємо, що дівчатам важливо мати здорове та гарне волосся. І Lamour Beauty Company підтримує ваше прагнення до досконалості. Ми залюбки допомагаємо на кожному етапі лікування, відновлення та домашнього догляду, надаючи якісну та професійну косметику й рекомендації від наших технологів. 

Нехай ваше волосся буде здоровим. А ви — у захваті від нього щодня!


Реклама

Популярні матеріали

12 найпоширеніших причин для розриву стосунків


5 етапів відносин, через які проходять лише міцні пари


Silent walking: новий тренд у TikTok, який допомагає очистити...


Читайте також
Популярні матеріали