Незламні: українські beauty-бренди, які продовжують працювати всупереч війні

Демонструючи надзвичайну якість та силу духу

З нагоди Дня Незалежності beauty-редакторка ELLE.UA Олена Бабіцька склала список брендів, які не лише зайняли найактивнішу патріотичну позицію, а й продовжують роботу, незважаючи на сотні складнощів та воєнні дії у нашій країні.

Inro

Молодий бренд Inro з перших днів перебування на ринку демонструє, що чудова якість нішевих продуктів — реальність для локальної української компанії. Він виробляє аромадифузори, свічки, косметику для догляду за тілом із запаморочливими ароматами, які розробляють у Франції та Італії. Крім того, 10% від суми всіх покупок бренд перераховує до фонду «Повернися живим».

Sister’s Aroma

Незважаючи на складні обставини та війну в Україні, відомий бренд Sister’s Aroma не лише продовжив виготовляти продукти для догляду, а й оголосив про вихід на європейський ринок. Крім того, бренд активно допомагає ЗСУ, перераховуючи 15% від кожної покупки. На сьогоднішній день, таким чином, удалося зібрати та передати понад 450 тисяч гривень.

«Найбільше ми цінуємо якість і робимо її доступною для кожного», — заявляють засновниці компанії. Eco friendly підхід — ключова цінність бренду, яка підтверджується наявністю сертифікатів європейського зразка (ECOCERT/Cosmos) для всіх засобів.

Al. Rutkovskiy Cosmetics

«З першого дня війни ми видалили на нашому сайті можливість замовлень з доставкою до Росії та Білорусі. У нас ніколи не було окремих сторінок у соцмережах чи сайтів російською, ми не мали представництв у Росії та країнах, які виступили проти України у цій війні. Ми підтримуємо армію України через фонд «Повернися живим», і якщо хтось, незважаючи на всі обмеження, зробить замовлення з доставкою до Росії чи Білорусі, то ми обіцяємо переказати ці кошти на підтримку української армії», —  говориться у заяві українського інді-бренду макіяжу Al. Rutkovskiy Cosmetics. Він виробляє класні тональні креми, пензлі, за якими полюють візажисти та б’ютіголіки, а також палетки тіней, які вже сьогодні порівнюють із продуктами Пет Макграт.

Крім того, засновник компанії Алекс Рутковський зі своїх власних коштів щотижня робить пожертви до фонду «Повернися живим», а також фінансував покупку продуктів для гуманітарного вантажу до Маріуполя.

Mola

Український бренд натуральної косметики Mola відновив процес роботи, зараз він перемістив усе виробництво з Бучі у Західну Україну. Також, незважаючи на складнощі, творці вирішили донатити 20% від продажу на ЗСУ.

Філософія бренду полягає в тому, що натуральна українська косметика може мати преміум-якість, а читати та розуміти склад засобів без небезпечних інгредієнтів — легко. Усі засоби можуть похвалитися неймовірними текстурами та дієвими формулами, які покращують якість шкіри день за днем.

Candle Nova

Головна фішка українського бренду свічок Candle Nova — вінтажні келихи та цукерки з кришталю. Усі свічки максимально екологічні та створені із соєвого воску. Це максимально естетичні продукти, які стануть окрасою будь-якої колекції. До речі, вже кілька днів ці гарні свічки можна знайти на полицях Good Wine Home за адресою: Київ, вул. Мечникова, 9.


Реклама

Популярные материалы

Оголошено рейтинг найпопулярніших знаменитостей 2022 року


Теплі костюми на кожен день — must have цієї зими


5 багатошарових образів, які допоможуть пережити всі примхи...


Читайте також
Популярні матеріали