Недорога бронзувальна пудра, яка звела з розуму користувачів соцмереж

Засіб для ефекту злегка засмаглої, відпочилої шкіри

Узимку не завжди легко досягти сяйного кольору обличчя. Багато дівчат скаржаться на блідий відтінок і тьмяність шкіри, темні кола, подразнення та потріскані губи. На щастя, існує безліч засобів, які можуть допомогти відтворити ефект відпочилої шкіри — начебто ви щойно повернулися з відпустки на морському узбережжі.

Безумовно, насамперед необхідно вибирати більш поживні засоби для догляду за шкірою, ніж улітку, а також додавати захисні продукти. Крім того, візуально поліпшити стан шкіри здатні лосьйони-автозагари, пігментувальні краплі та бронзувальні пудри.

Саме бронзувальна пудра Radiance Brick від Rimmel London сьогодні має шалений успіх серед користувачів соціальних мереж.

найкращі бронзери

Балансуючи на межі між бронзувальною пудрою та хайлайтером, засіб Radiance Brick додає легкий відтінок засмаги, заодно надаючи шкірі легке сяйво та гарний блиск. Ця пудра, що складається з декількох різних відтінків, дозволяє створити індивідуальний ефект відповідно до вашого тону шкіри та бажаного результату. Нанесіть її на все обличчя за допомогою великого пензля, потім трохи розподіліть по переніссю, вилицях і скронях. Також дуже тішить її вартість — менше ніж 10 євро.


Реклама

Популярні матеріали

Як упоратися зі страхом самотності, який з'явився під час війни...


Геноцид 1944 року та анексія Кримського ханства у XVIII столітті:...


Перше інтерв'ю автора Telegram-каналу «Николаевский Ванёк»


Читайте також
Популярні матеріали