Місячний календар стрижок на квітень 2024 року

Вдалі дати для зміни образу та походу до перукаря

Багато дівчат звіряються з місячним календарем стрижок перед тим, як записатися до улюбленого майстра. Експерти салону краси Beauty Zone ексклюзивно для ELLE.UA склали місячний календар стрижок на квітень 2024 року — все для того, щоб ви могли відростити здорове волосся бажаної довжини.

Marc Jacobs

Місячний календар стрижок на квітень 2024 року

Молодий Місяць (Новий Місяць) 9 квітня

Цей період вважається відмінним часом для стрижки волосся. Саме в цей день волосся схильне до швидкого росту, тому, якщо ваша мета — відростити локони як у Рапунцель, саме час підстригтися або зрізати кінчики.

Висхідний Місяць з 10 по 23 квітня

Цей період сприятливий для будь-яких процедур, спрямованих на підсилення та зміцнення волосся, тому можна зробити стрижку, зачіску або пофарбувати волосся якісним фарбником, який зробить локони більш щільними та густими.

Повний Місяць 24 квітня

Цей день може бути дещо емоційно напруженим, тому, якщо ви хочете нову стрижку або зачіску, краще обрати дні перед чи після повного Місяця. 

Спадний Місяць з 1 по 8 та з 25 по 30 квітня

Цей період сприятливий для видалення надмірного волосся або здійснення будь-яких інших процедур, спрямованих на зменшення росту волосся (наприклад, лазерна епіляція).

Завжди пам`ятайте, що важливо слухати своє власне відчуття та потреби в догляді за волоссям. Фази Місяця можуть впливати на нас по-різному, тому оберіть той час, який відповідає вам найкраще.


Реклама

Популярні матеріали

Національна спадщина: 5 забутих страв української кухні


Куркума для схуднення, омолодження та виведення токсинів: як та...


Про що говорять чоловіки: 10 секретів, які варто знати кожній...


Читайте також
Популярні матеріали