Місячний календар стрижок на грудень 2023 року

Вдалі дати для зміни образу та походу до перукаря

Багато дівчат звіряються з місячним календарем стрижок перед тим, як записатися до улюбленого майстра. Експерти салону краси Beauty Zone ексклюзивно для ELLE.UA склали місячний календар стрижок на грудень 2023 року — все для того, щоб ви могли відростити здорове волосся бажаної довжини.

1-7 грудня (Новий Місяць):

Сміливо експериментуйте зі стрижками та кольорами, які ви раніше не пробували. Це час для того, щоб вибрати щось зовсім нове та незвичайне.

8-9 грудня (Перша чверть):

Зосередьтеся на розвитку та виразності. Вибирайте стилі, які підкреслять вашу особистість. У цей період можна спробувати експериментувати з яскравими кольорами та ультрамодними стрижками.

9-10 грудня (Затемнення перед Повнею):

Утримуйтеся від радикальних змін. Це період, коли місяць затемнюється перед повним освітленням. Вибирайте якісні доглядові процедури, а також тимчасові засоби для збереження кольору та текстури.

15-21 грудня (Повня):

Підтримайте максимальну енергію та свіжість вашого нового образу. Використовуйте засоби для догляду за фарбованим волоссям. У цей період локони можуть реагувати на зміни менш стабільно, тому рекомендується зосереджуватися на догляді та збереженні ефекту, якого ви вже досягли.

22-28 грудня (Остання чверть):

Наприкінці року зосередьтеся на гармонії та рефлексії. Закріпіть свій обраний стиль та підготуйте волосся до Нового року. Обирайте зачіски, які підкреслять ваш внутрішній світ.

29-31 грудня (Остання місячна чверть):

Ідеальний час для експерименту з укладками для святкування Нового року. Не кардинальна зміна зачіски — це відмінний спосіб привнести свіжість та позитивні зміни у своє життя.


Реклама

Популярні матеріали

Шукайте свіжий випуск ELLE Decoration


10 трендових манікюрів для коротких нігтів на весну 2024 року...


Стилістка Марина Мартинів запустила платформу FÉMATCH для пошуку...


Читайте також
Популярні матеріали