Спеціальна версія журналу
ELLE Україна

Ліполітики для схуднення: користь чи шкода?

Міфи та правда про популярну процедуру для позбавлення від жирових відкладень

Сьогодні багато салонів краси та клінік пропонують своїм клієнтам ін’єкційну послугу — ліполітики, які працюють прицільно та швидко, знищуючи зайвий жир. Але чи все так просто і безпечно?

Лікар-дерматовенеролог, сертифікований тренер ALFA Development Олена Скрипнікова розповідає ELLE.UA про дію прямих ліполітиків: вони допомагають ефективно знешкодити підшкірно-жирові клітини, які заміщуються сполучною тканиною. Останнім часом прямі ліполітики стали темою для широкої дискусії, і деякі експерти не дуже заохочують їхнє використання.

Але незважаючи на існуючий негатив, прямі ліполітики є дуже корисними для використання у деяких складних зонах. По суті, це своєрідна точкова безопераційна ліпосакція.

На нашому тілі є частини, де помітні скупчення жирових відкладень, яких важко позбавитися навіть під час схуднення. Частіше за все це зони підборіддя, нависання над колінною чашечкою, жирові пастки на стегнах.

Що роблять ліполітики?

Зменшують жирові відкладення.

Відновлюють жировий обмін.

Поліпшують кровообіг.

Перетворюють надлишки жиру в енергію.

Треба пам’ятати, що ліполітики мають велику кількість протипоказань. Чому?

Наприклад, якщо ліполітики застосовувати для схуднення та зниження ваги, треба вводити велику кількість препарату. А він є гепатотоксичним. Ліполітик руйнує адипоцити, клітини жирової тканини. Залишки розпаду утилізуються через печінку та жовчні протоки, тому процедуру не можна робити людям із захворюваннями внутрішніх органів (печінки, ШКТ, нирок, жовчнокам’яною хворобою та ін.).

Якщо ми використовуємо прямі ліполітики на великій площі тіла, то не можемо гарантувати рівномірне введення препарату, тому що ін’єкційним методом це важко зробити, а це може призвести до появи тимчасової горбкуватості на поверхні шкіри.

Я рекомендую обережно застосовувати ліполітики у поєднанні з іншими методами. Наприклад, з ручним масажем та з апаратними методами. Найкраще прямі ліполітики працюють, коли їх використовують у мінімальному об’ємі.

Як лікар я успішно поєдную ін’єкційні методи з новими апаратними методами, такими як Asclepion BodyLab — інноваційна технологія фокусованої магнітної стимуляції (FMS). Завдяки магнітній стимуляції м’язи пацієнта інтенсивно скорочуються, що посилює метаболізм та суттєво зменшує кількість підшкірного жиру. Ми працюємо з різними ділянками тіла і допомагаємо значно збільшити об’єм м’язів, зробити їх чіткішими та покращити поставу за декілька сеансів.

Технологія FMS поліпшує кровообіг та дренаж, обмінні процеси, впливає на м’язи, судини та жирову клітковину. Це технологія, що дійсно працює та дає колосальні результати для тих, хто мріє про ідеальне тіло.


Реклама

Популярные материалы

Закуска з печериць та білих грибів


Український фільм «Як там Катя?» здобув дві нагороди на...


Стало відомо, скільки заплатять Леді Газі за роль Гарлі Квінн...


Читайте також
Популярні матеріали