Місячний календар стрижок на квітень 2023 року

Вдалі дати для зміни образу та походу до перукаря

Багато дівчат звіряються з місячним календарем стрижок перед тим, як записатися до улюбленого майстра. Експерти салону краси Beauty Zone ексклюзивно для ELLE.UA склали місячний календар стрижок на квітень 2023 року — все для того, щоб ви могли відростити здорове волосся бажаної довжини.

Стрижку та фарбування волосся плануйте на початку місяця — з 1 по 5 квітня, і в кінці — з 21 по 30 квітня. Особливо вдало фарбування пройде 23-24 квітня. Так само в цей період добре робити доглядові та лікувальні процедури для волосся.

В повний Місяць, 6 квітня, і в молодий Місяць, 20 квітня, експерти салону не рекомендують турбувати волосся ніякими серйозними процедурами, але якщо у майстра зовсім немає інших дат і потрібно освіжити зачіску — підрівняти кінчики волосся допустимо.

У фазі спадіння Місяця — з 7 по 19 квітня — краще утриматися від кардинальних стрижок і фарбувань. Також не бажано робити складні термічні укладки з використанням гарячого стайлінгу: можна сильно пошкодити волосся, оскільки в цей період воно найбільше ослаблене. Крім того, дуже сприятливими для локонів будуть доглядові процедури або лікування пошкодженого гарячими укладками та фарбуваннями волосся.


Реклама

Популярні матеріали

Експерти з’ясували, яким буде титул королеви Камілли після смерті...


FROLOV запускає колаборацію з першим в Україні ЛҐБТІК+...


Колишній чоловік Брітні Спірс хоче подати на неї до суду


Читайте також
Популярні матеріали