Ідеї для створення дивовижно красивих beauty-образів на літо-2024

В колаборації мережі салонів краси BACKSTAGE, ресторану Porto Maltese, квіткового бутика The Orangery та бренду одягу The Body wear були створені кадри для summer lookbook

Літо — це завжди про яскравість та бажання змін, кольорів та сяйва. У цей сезон усім нам особливо сильно хочеться експериментувати у всьому — від свого гардероба до зовнішності та beauty-образів. Тож не дивно, що майстри мережі салонів краси BACKSTAGE у колаборації з рестораном Porto Maltese, квітковим бутиком The Orangery та брендом одягу The Body wear створили summer lookbook. Він натхнений самим літом і всім, що ми любимо в ньому: соковитістю ягід, морем, квітами та насиченістю кольорів.

Ідеї для створення дивовижно красивих beauty-образів на літо-2024

Wet effect

Перший образ — це wet effect, або ж те саме вологе волосся після моря, яке ми так любимо і куди нас постійно тягне. Wet hair don’t care — чули такий вислів? 

Flower power

Наступний образ натхнений ніжністю квітів. Він ідеально підійде на кожен день і підкреслить натуральну красу.

Ягідні акценти

У цьому яскравому образі ми надихались різноманіттям улюблених літніх фруктів і ягід, прохолодним просеко та теплими літніми вечорами на вулиці в яскравому легкому образі. 

Романтична жіночність

Рано чи пізно настає той самий момент, коли мокре волосся перетворюється на ненавʼязливі локони. І це дивовижно красиво! Хвиляста укладка волосся підкреслює настрій літнього гедонізму та повного релаксу.

Локація — ресторан Porto Maltese

Образи — бренд The Body Wear 

Квіткові композиції — бутик The Orangery

Фотограф — Міша Кот

Makeup & Hair — мережа салонів краси BACKSTAGE Beauty&Refresh


Реклама

Популярні матеріали

10 комфортних образів від скандинавських модниць, які варто...


Оголошено всіх номінантів «Еммі-2024»


Нагадування про домівку в кожній деталі: Любов Бессараб про...


Читайте також
Популярні матеріали