Чому всі говорять про парфумерний бренд Carner Barcelona?

Аромати, які понад 10 років зводять з розуму парфманіяків усього світу

Сьогодні жінки та чоловіки в усьому світі все частіше вибирають для своїх парфумерних колекцій нішеві аромати. Ці парфуми створюють бренди, які спеціалізуються винятково на ароматах і більше ні на чому іншому. Такий підхід дозволяє досягати досконалості у складному ольфакторному мистецтві та створювати парфуми, про які говорить увесь світ.

Бренд Carner Barcelona — саме такий. Це парфуми, з якими можна відчути справжній дух сучасної середземноморської Барселони, а також відправитись у мандрівку, не покидаючи власного будинку. Барселона — історичне місто, засноване римлянами на березі Середземного моря, яке протягом століть було перехрестям різних культур. Сьогодні старі квартали міста, які свідчать про його велич у Середньовіччі, гармонійно вписуються в модернізм Гауді 20-го століття.

Цю еклектичність — поєднання неповторних традицій і сучасної культури — успішно втілюють засновники бренду в кожному новому ароматі, який неодмінно стає бестселером.

Брат і сестра — Сара та Хоакім Карнер заснували власний бренд у 2010 році, поєднавши свою пристрасть до вишуканої парфумерії з безумовною любов’ю до Барселони та неповторної атмосфери цього мультикультурного міста. Як вихідці з великої династії іспанських майстрів зі шкіряних виробів, вони наповнили Carner Barcelona культурою іспанської майстерності, тісно співпрацюючи з провідними місцевими дизайнерами та постачальниками.

Родзинка бренду — не лише створення високоякісних парфумів преміум класу з найкращих інгредієнтів, а й особливих почуттів, які вони можуть у нас пробуджувати. Процес виготовлення — від вибору сировини й до розливання у флакони — відбувається в Барселоні за участю справжніх майстрів. Досвід і відданість справі наших місцевих виробників — це єдиний спосіб втілити у бренді середземноморську культуру з її гедонізмом, умінням бути в моменті, не поспішати й віднаходити свої кращі риси.

Ви знали, що ольфакторна пам’ять — сама довга? Засновники бренду знають про це і працюють з кращими парфумерами з Барселони, Нью-Йорка і Парижа, створюючи найунікальніші аромати, що здатні викликати потужні емоції та навіть оживляти спогади.

Особливої уваги заслуговує дизайн флаконів. Футуристичний, елегантний, впізнаваний серед парфумерних гурманів, з чіткими лініями, прозорим склом і масивним дном — ода сучасному духу Барселони.

Елементи деревини прослідковуються у всій фірмовій символіці. Дерев`яні ноти присутні практично в кожному ароматі, тому наявність масивної дерев`яної кришки на кожному флаконі — цілком логічне та ідеальне рішення. До речі, дерев’яні кришечки виготовляються вручну в Барселоні й на кожній з них індивідуально виконується гравіювання логотипу Carner Barcelona. Вся деревина, що використовується для виготовлення кришок, надходить з екологічно чистих європейських лісів, які вирощують згідно з принципами раціонального лісництва.

Всередині кожного футляру вигравіюване особливе послання, що передає дух кожного унікального аромату і, зрештою, дух, в якому кожен аромат Carner Barcelona завжди «зроблений з любов`ю».

Парфуми Carner Barcelona охоплюють усе «Ольфакторне коло», щоби передати весь багатий досвід нішевого дому.

#Original_Collection: перша і найбільш особиста колекція; сім харизматичних парфумів, фірмовим інгредієнтом яких є деревина.

#Love_Collection: чотири яскраві парфуми, які пробуджують почуття кохання, пристрасті та спокуси завдяки квітковим нотам. Найкращий спосіб виразити любов.

#Mediterranean_Collection: чотири свіжі аромати, які наповнюють радісним середземноморським настроєм.

#Black_Collection: найвишуканіша колекція; чотири висококонцентровані парфуми, при створенні яких майстри надихались місцевими легендами та знаковими місцями.

Бренд Carner Barcelona представлений в мережі магазинів Brocard та Brocard Niche Bar.

Карнер Барселона. На правах реклами. Парфумерно-косметична продукція. ТОВ «Егзагон». Тел. (044) 33-77-000, www.hexagone.ua


Реклама

Популярные материалы

Меган Фокс и Кортни Кардашьян вместе снялись для бельевого бренда...


Бред Пітт подав до суду на Анджеліну Джолі та звинуватив її у змові...


Меган Маркл и принц Гарри планируют вернуться в Великобританию...


Читайте также
Популярные материалы