Beauty-апгрейд: як швидко та ефективно досягнути ідеальності шкіри обличчя та тіла

Запитуємо в експерта

Кожна жінка прагне мати ідеальну шкіру обличчя і тіла. Помічаючи перші ознаки старіння, целюліт та інші особливості шкіри, ми ще ретельніше обираємо beauty-засоби, записуємося до косметолога, не нехтуємо SPF, цікавимося естетичною медициною тощо.

Чи існує безопераційна альтернатива ліпосакції?

Як підібрати справді дієві засоби, які підійдуть саме вам? Чи можливо завдяки правильному догляду за шкірою обличчя і тіла сповільнити процес старіння? Якими щоденними процедурами догляду не можна нехтувати? На ці та багато інших запитань спеціально для ELLE.UA відповіла експертка Тетяна Єпіфанцева.

Тетяна Єпіфанцева — мікрохірургиня, дерматовенерологиня, косметологиня 

Із чого потрібно починати догляд за шкірою обличчя й тіла?

Звісно, із грамотної діагностики стану та якості шкіри обличчя або проблемних ділянок тіла, що дозволить правильно підібрати ефективні засоби. Насамперед починати потрібно зі щоденного догляду.

Щоправда, мати лише косметичні засоби, які працюють, недостатньо. Важливо наносити їх у правильному порядку. Він буде залежати від типу шкіри, інгредієнтів і складу продуктів, часу доби та проблеми. Якщо коротко — засоби наносяться залежно від текстури: з найтоншої до найгустішої. Також важливо правильно очищувати й тонізувати шкіру, потім наносити концентровані активні компоненти і закінчувати зволоженням, а також використовувати SPF у денний час на відкритих ділянках обличчя та тіла.

Що потрібно знати про естетичну медицину?

Естетична медицина — це загальний термін для всіх медичних косметичних процедур: класичних доглядових, ін’єкційних та апаратних, які у комплексі спрямовані на поліпшення зовнішнього вигляду. Кожна процедура, а також правильно підібрана або індивідуально розроблена програма відіграє певну роль, допомагаючи пацієнтові поліпшити якість і гармонію обличчя та тіла.

Які засоби справді працюють і допомагають сповільнити старіння?

Для своїх клієнтів я намагаюся підібрати комплекс процедур естетичної медицини та використовую засоби, які активно борються саме із старінням. Наприклад, інтенсивний комплекс ін’єкційних та апаратних процедур із застосуванням Corebanic™. Це інноваційна ін’єкційна косметична технологія від ABG LAB (США), яка:

1. зупиняє процеси старіння;

2. розгладжує зморшки;

3. відновлює сяйво та здоровий вигляд шкіри обличчя.

Corebanic — це must have для кожного, тому що препарат здатен не тільки запобігти віковим змінам шкіри, а й максимально зупинити процес старіння.

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

A post shared by elsa (@hoskelsa)

Які засоби допомагають позбутися целюліту?

У цьому питанні все вирішує підшкірний жир. І саме його стан призводить або до появи додаткових небажаних контурів, або до порушення рельєфу шкіри за типом апельсинової кірки, тобто целюліту.

Б’юті-методики сьогодення спрямовані на покращення кровопостачання, або на зменшення обсягу жирових клітин, або на руйнування перегородок у підшкірно-жировій клітковині.

У боротьбі з целюлітом я використовую один із засобів ін’єкційної корекції Alydia. У сучасній косметології цей препарат вважається інноваційним. Він гарантовано рятує від целюліту за рахунок впливу на саму причину його виникнення, а не просто усуває симптоми. Alidya має стійкий ефект, тому клієнт отримує результат, який зберігається надовго. Продуктів із подібним ефектом на ринку більше немає, тому препарат можна сміливо назвати унікальним у своєму роді.

Також у роботі я користуюся унікальним продуктом на б’юті-ринку — Aqualyx. Цей препарат дозволяє безпечним шляхом усунути жирові відкладення, скоректувати форми без ускладнень та періоду реабілітації.

 

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

A post shared by Kaia (@kaiagerber)

Чи реально зупинити перші ознаки старіння?

Звісно, головне — правильно їх діагностувати, знати основне джерело появлення і грамотно підібрати засіб або комплекс засобів естетичної медицини. До прикладу, за допомогою контурної пластики Neuramis можна делікатно і природно заповнити і дрібні, і глибокі зморшки, складки, отримати ліфтинг-ефект, відновити втрачений об’єм шкіри. Адже старіння шкіри відбувається внаслідок зменшення та кінець кінцем повного припинення вироблення гіалуронової кислоти. Особисто я обожнюю філери Neuramis на основі гіалуронової кислоти, тому що вони дозволяють безпечно і швидко коригувати вікові зміни шкіри та контури обличчя, не вдаючись до пластичної хірургії. Це універсальний засіб, який підійде всім. Ви легко знайдете його у косметологічних клініках. І вас приємно здивує його демократична ціна.

Які процедури для ідеальної шкіри нам потрібно робити щодня?

Насамперед очищення і тонізація вранці та ввечері. Наступний етап — вранці наносити концентровані активні компоненти, спеціальний засіб навколо очей і закінчувати зволоженням, а також використовувати SPF у денний час на відкритих ділянках обличчя та тіла. Ввечері після очищення і тонізації використовувати більш жирні живильні креми.

Не варто забувати й про пілінги. Рекомендую вирішити три основні проблеми зі шкірою — вік, акне та гіперпігментація — за допомогою комплексу Perfect Image. Він включає в себе підготовку шкіри, пілінг і постпілінгове відновлення. Такий професійний домашній догляд має унікальний склад: кислоти, основні види пребіотиків, рослинні інгредієнти. Пілінг-комплекс Perfect Image ефективно вирішує основні проблеми зі шкірою і запобігає пошкодженню мікробіому — і все це в домашніх умовах!

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

A post shared by Taylor Hill (@taylor_hill)

Назвіть 3 найефективніші продукти для ідеальної шкіри обличчя, які повинні бути в косметичці у кожної жінки.

1. Індивідуально підібраний щоденний догляд відповідно до типу шкіри і наявної проблеми, діагностованої фахівцем.

2. Маска, скраб, патчі для очей.

3. Пілінги, які можна безпечно й ефективно використовувати в домашніх умовах, знову ж таки суворо за показаннями. Наприклад, спеціально розроблені системи пілінгу від американської компанії Perfect Image. До речі, крім пілінгів у Perfect Image є засоби для домашнього догляду: зволожувальні креми, очищувальні засоби та маски. Тому раджу доповнювати пілінги домашнім доглядом від Perfect Image, який вирішує три основі проблеми зі шкірою: вік, акне та гіперпігментацію. Існує три лінійки догляду, тому кожен зможе підібрати ідеальні засоби для себе. Виробник — USA.

Фішкою цього бренду є пілінг-серветки (пади) для домашнього постійного використання. Вони просочені пілінговим розчином і допомагають зменшити висипання, освітлити й заспокоїти шкіру, покращити її текстуру та загальний стан. Пади також наповнені рослинними екстрактами, містять велику кількість антиоксидантів, вітамінів, мінералів та ферментів. 

Розкажіть про найпоширеніші міфи естетичної медицини — і розвінчайте їх.

Естетична медицина всіяна міфами, уникнути яких практично неможливо: від пілінгів, наповнювачів для губ до ботулотоксину та апаратних методик. Ось три найпоширеніші:

Міф 1. Ін’єкції ботулотоксину в мімічні м’язи роблять його неприродним і призводять до атрофії м’язів.

Однією з найпопулярніших процедур естетичної медицини є ботулінотерапія. Використання ботулотоксину породило безліч історій: як позитивних, так і негативних. Важливо розуміти, що це добре вивчений препарат. У разі правильного використання ви отримуєте: профілактику утворення мімічних зморшок, зниження вираженості зморшок, вирівнювання мікрорельєфу шкіри, управління лініями обличчя (складки і борозни), управління формою та об’ємом обличчя, лікування дерматологічних захворювань, таких як розацеа, акне, рубці тощо та навіть лікування неврологічних і психологічних аспектів у пацієнтів.

Міф 2. Збільшення губ призводить до їхнього набряку.

Як і у випадку з ботулотоксином, поширеним міфом є те, що збільшення губ дає пацієнту перебільшений результат очікуваного. Однак це, звісно, не так. Збільшення губ вимагає від лікаря індивідуального вибору щільності, якості та кількості філера. Наприклад, в лінійці сертифікованих філерів гіалуронової кислоти Neuramis є 5 різних щільностей, і, залежно від стану губ перед процедурою і потребами пацієнта, ми вибираємо ту чи іншу щільність або їхню комбінацію. Це ідеальний філер для контурної пластики губ — безпечний, сучасний і надійний.

Міф 3. Усі процедури естетичної медицини однакові.

Насправді кожна процедура, а також правильно підібрана або індивідуально розроблена програма грають певну роль, допомагаючи пацієнтові поліпшити якість і гармонію обличчя та тіла. Головне правильно діагностувати маркери старіння, зрозуміти основне джерело їхніх проявів і правильно підібрати засіб або комплекс засобів естетичної медицини.

Тобто із грамотно підібраною косметикою саме для вашої шкіри та тіла, якісними б’юті-засобами, регулярним доглядом, пілінг-процедурами та захистом SPF ви зможете покращити тонус шкіри, уникнути перших ознак старіння та целюліту, стати кращою версією себе і мати такий вигляд, який самі бажаєте.

Я обираю для своїх пацієнтів тільки найкращі препарати. Запитуйте у свого косметолога про засоби, із якими він/вона працює, та про наявність для них відповідних сертифікатів. Так ви будете завжди впевнені у результаті. Популярні матеріали

Базовий гардероб 2023: одна сорочка — 5 образів


Елегантно і цікаво: офісний стиль на Тижнях моди


Колонка G: як миритися за допомогою сексу?


Читайте також
Популярні матеріали