Аромат, що працює краще за приворотне зілля

Незамінний елемент флірту

Спокусливі аромати для чоловіків і жінок займають особливу нішу в парфумерії. Багато з нас не уявляють процес флірту без свого впізнаваного аромату, який викликає мурахи по тілу в усього оточення.

Нішевий парфум, який буквально зводить з розуму і працює краще, ніж приворотне зілля, створив Майкл Боуді. Сьогодні він найвизнаніший і найпопулярніший стиліст із Лондону, який створює найнеймовірніші та найкреативніші образи для світу високої моди. Також він творець елітних парфумів, відомих під маркою Boadicea the Victorious. Майкл відіграв ключову роль у створенні культових образів для багатьох відомих модних домів світу. Також він працював з такими популярними зірками, як Жизель Бюндхен, Джанет Джексон, Б’єрк та Кейт Мосс.

Фото: Instagram @boadiceathevictorious

Парфумерія від Майкла Боуді така ж блискуча і неповторна, як і його модні образи. Він сам вигадав назву своєї компанії, сам позиціював її на парфумерному ринку, сам придумав філософію бренду, створив графічний дизайн пакування та флакону та, що найголовніше, сам вигадав досконалі парфумерні композиції колекції. Можливо, саме тому парфумерія торгової марки Boadicea the Victorious відома як іменний аромат, який відбиває сучасне бачення цього модного стиліста.

Boadicea the Victorious — відомий парфумерний бренд, орієнтований на успішних та заможних персон, які завжди мають бути найкращими. Назва бренду містить у собі глибоке історичне коріння і веде нас у ті далекі часи, коли королева стародавніх бриттів Боадіцея очолила криваве повстання проти римлян. Після цієї події Боадіцея стала певним еталоном досконалості, гармонійності та краси.

Усі флакони Boadicea the Victorious виконані у витонченому британському стилі, це гармонійне поєднання кришталю, олова та срібла. Розкішні флакони зведуть з розуму кожного парфумерного колекціонера.

Фото: Instagram @boadiceathevictorious

Якщо ви хочете зробити собі або коханій людині безпрограшний подарунок, який радуватиме протягом багатьох місяців, аромат від Майкла Боуді — чудова ідея. Зверніть увагу на Рубінову колекцію від Boadicea the Victorious. Композиції цих ароматів створені з найцінніших інгредієнтів з усього світу та розповідають історію любові чуттєвої та пристрасної королеви кельтів Боадіцеї — жінки, яка визначила історію сучасної Англії. Концентровані аромати одягнені в дорогоцінні флакони глибокого рубінового кольору з позолоченими щитами ручної роботи з кельтським орнаментом. Любовні еліксири розкривають секрети, пробуджують почуття, щиро демонструють таємні бажання, оголюючи душу свого володаря.

Зверніть особливу увагу на спокусливий аромат #Pure Narcotic, який присвячений нашим вразливим сторонам, слабкостям і залежностям, порокам і каяттям. Він розбурхує і паморочить, викликаючи справжнє тяжіння і пристрасть. Він розпалює емоції та працює як справжній ольфакторний наркотик для оточення.

Аромат стартує соковитим інжиром, який приправлений духмяним коріандром, кардамоном, бергамотом і дурманом. Далі він поступово перетворюється на прохолодний чай мате, єгипетський жасмин, вельветовий китайський османтус і гарячу марокканську троянду. На завершення ви почуєте теплий сандал, бензоїн, білий мускус, бурбонську ваніль і тягучу амбру зі смолами.

Цей ольфакторний коктейль працює як магніт для всіх, хто вас оточує. Спробуйте, щоб закохатися.

«Боадісеа Зе Вікторіуз». На правах реклами. Парфумерно-косметична продукція. ТОВ «Егзагон». Тел.: (044) 33-77-000, https://hexagone.ua.


Реклама

Популярні матеріали

Шукайте свіжий випуск ELLE Decoration


10 трендових манікюрів для коротких нігтів на весну 2024 року...


Стилістка Марина Мартинів запустила платформу FÉMATCH для пошуку...


Читайте також
Популярні матеріали