6 продуктів для зволоження шкіри взимку

З натуральними оліями та рослинними екстрактами

Напередодні свят французький бренд L’Occitane випустив оновлену лінійку догляду за шкірою «Дорогоцінний безсмертник». Вона стане у пригоді тим, хто страждає від відчуття стягнутості, сухості, лущення та болісних тріщинок у складний зимовий період.

Ультразбагачена емульсія для обличчя високої концентрації 

Ультразбагачена емульсія для обличчя «Дорогоцінний безсмертник» містить органічну ефірну олію корсиканського безсмертника, стимулювальний комплекс гіалуронової кислоти та екстракт сочевиці. Унікальний запатентований стимулювальний комплекс SuperBomb, який отримують методом подвійної екстракції, що складається з олійного органічного екстракту корсиканського безсмертника та водного органічного екстракту корсиканського безсмертника, який відновлює, захищає шкіру від вільних радикалів, сприяє регенерації клітин шкіри, бореться з віковими змінами. Низькомолекулярна гіалуронова кислота сприяє самостійному синтезу молекул гіалуронової кислоти у шкірі обличчя. Екстракт сочевиці допомагає зменшити та звузити пори, надає пружності та еластичності шкірі, готує шкіру для нанесення основного догляду (крему для обличчя «Дорогоцінний безсмертник»).

Крем для обличчя 

Крем для обличчя «Дорогоцінний безсмертник» збагачений органічною ефірною олією корсиканського безсмертника, активним стимулювальним комплексом гіалуронової кислоти та кремнію. Унікальний активний стимулювальний комплекс, що складається з низькомолекулярної гіалуронової кислоти та мінералу кремнію, сприяє самостійному синтезу молекул гіалуронової кислоти у шкірі обличчя, а мікрокапсульована олія корсиканського безсмертника відновлює, захищає шкіру від вільних радикалів, сприяє регенерації клітин шкіри, покращує мікроциркуляцію шкіри, стимулює вироблення колагену та бореться з віковими змінами.

Екстраординарна вода високої концентрації 

Екстраординарна вода високої концентрації «Дорогоцінний безсмертник» збагачена органічною ефірною олією корсиканського безсмертника та активним стимулювальним комплексом гіалуронової кислоти. Унікальний стимулювальний комплекс сприяє самостійному синтезу молекул гіалуронової кислоти у шкірі обличчя. Екстраординарна вода не замінює тоніка або квіткової води (тонізувального засобу після очищення обличчя). Екстраординарна вода — це продукт для догляду за шкірою, який наноситься відразу після тонізувального засобу, але перед зволоженням шкіри. Вона чудово готує шкіру до нанесення основних продуктів щоденного догляду для обличчя. З легкістю проникаючи у шкіру, екстраординарна вода доставляє корисні інгредієнти в найглибші її шари, активізує захисні функції, зволожує, відновлює пружність шкіри, заспокоює шкіру, живить та запобігає зневодненню.

Тонік для обличчя 

Тонік для обличчя «Дорогоцінний безсмертник», збагачений квітковою водою корсиканського безсмертника, прованської троянди Санціфолії та активним стимулювальним комплексом гіалуронової кислоти, ідеально очищує, зволожує та тонізує шкіру, надаючи їй здорового природного сяйва. Не містить спирту.

Інтенсивна очищувальна піна для вмивання та для зняття макіяжу 

Інтенсивна очищувальна піна для вмивання та для зняття макіяжу з кремовою, оксамитовою текстурою підходить для всіх типів шкіри. Збагачена квітковою водою органічного безсмертника пінка пом’якшує шкіру, ніжно видаляючи забруднення та залишки макіяжу (навіть водостійкого). Дарує шкірі обличчя здорове сяяння та блиск.

Очищувальна піна для вмивання обличчя 

Ніжна очищувальна піна для обличчя, збагачена квітковою водою безсмертника і натуральними фруктовими екстрактами, ефективно і делікатно очищує шкіру від забруднень і залишків косметики, пом’якшуючи шкіру та покращуючи колір обличчя. Для всіх типів шкіри.


Реклама

Популярные материалы

Як це було: підсумки тижнів чоловічої моди сезону осінь-зима...


Секрети етикету Єлизавети II, які допомагали їй закінчувати нудну...


Instagram-тренд: леопардові образи, які допоможуть у постачанні...


Читайте також
Популярні матеріали