5 причин зробити омолоджувальні ін’єкції з полінуклеотидами

Процедура з wow-ефектом

Час від часу TikTok пропонує нам ролики про skincare-процедури, які обіцяють миттєвий ефект. Складно не розгубитися в цьому різноманітті та зробити ставку на догляди, які працюють з першого разу, а також забезпечують пролонгований ефект. Розібравшись у темі, ми зупинили свій вибір на лінійці інʼєкційних препаратів Vitaran з полінуклеотидами.

Насправді ця технологія вже встигла стати справжнім хітом сучасної anti–age косметології. Косметологи називають процедуру абсолютним must have для всіх, хто прагне якісного омолодження шкіри. Сьогодні Vitaran експортується до 50 країн світу та кожен день знаходить сотні тисяч фанатів у Європі, Азії та Південній Америці.

Причина такого успіху Vitaran полягає не тільки у гарантованому результаті вже після першої процедури. Насправді саме полінуклеотиди Vitaran забезпечують омолодження на клітинному рівні та покращують стан шкіри ще протягом довгого часу після процедури.

Чисельні клінічні дослідження доводять, що саме полінуклеотиди здатні омолоджувати шкіру та сприяти її швидкому відновленню. Також вони покращують роботу фібробластів — клітин шкіри, які відповідають за молодість, — активуючи синтез еластину та колагену. В результаті відбувається зміцнення та потовщення дерми, що веде до природного ліфтингу, покращення пружності та еластичності шкіри.

Полінуклеотиди ефективно допомагають боротися з inflammaging — запальним старінням, яке розвивається в нашій шкірі з віком. Саме вони активують виділення протизапальних цитокінів — речовин, які зменшують запалення в клітинах та сприяють їхньому функціонуванню у режимі молодості.

Окрім цього, вони покращують кровопостачання дерми та активують обмінні процеси, а також захищають шкіру від вільних радикалів і працюють як щит, оберігаючи її від агресії UV–променів.

Для інноваційних процедур омолодження шкіри використовують препарати на основі полінуклеотидів лососевих риб, оскільки вони мають високу біосумісність зі шкірою та діють на клітинному рівні.

Чому саме Vitaran?

Полінуклеотиди Vitaran, отримані з райдужної форелі, забезпечують високу ефективність у порівнянні з аналогами, які отримані з інших сортів риби.

Компанія-виробник BR PHARM першою у світі запатентувала повний цикл виробництва — від вирощування риби до отримання високоочищених полінуклеотидів, що є гарантією цілковитої безпеки їхнього використання завдяки тому, що вони не містять білків і антибіотиків у складі. Препарат HP Cell Vitaran — справжній супергерой у справі омолодження.

Він працює водночас по декількох напрямках:

Розгладжує зморшки;

Додає шкірі тонус та еластичність;

Позбавляє тьмяності;

Надійно захищає від UV–променів;

Вирівнює тон обличчя;

Усуває наслідки постакне, шрами та рубці;

Сприяє відновленню після агресивних косметологічних процедур (пластичних операцій, лазерів та ін.);

Зупиняє випадіння волосся та стимулює ріст нового.

У лінійці є три топові препарати

Vitaran i 

Цей засіб працює на омолодження шкіри, лікування рубців, вирівнювання тону та рельєфу шкіри, підвищення тургору та якості шкіри, а також він незамінний для комплексного лікування випадіння волосся.

Vitaran Whitening & Anti-Aging 

Швидко усуває пігментацію, вирівнює тон обличчя, інтенсивно зволожує та відновлює шкіру за короткий термін, усуває прояви постакне, активує синтез власного колагену.

Vitaran Tox Eye & Face Collagen 

Має потужний ботулоподібний ефект: розгладжує мімічні зморшки, подовжує дію ботулотоксину, зменшує прояви темних кіл під очима, забезпечує інтенсивне зволоження.

Всі препарати об’єднує відсутність побічних ефектів, швидке відновлення після процедури (від 2 до 24 годин) та повернення до звичного способу життя.


Реклама

Популярні матеріали

12 найпоширеніших причин для розриву стосунків


5 етапів відносин, через які проходять лише міцні пари


Silent walking: новий тренд у TikTok, який допомагає очистити...


Читайте також
Популярні матеріали