Журнал ELLE Decoration випустив номер з нагоди 5-річчя в Україні

Уже у продажу!

 

П’ять років тому перше міжнародне видання з дизайну інтер’єру ELLE Decoration запустили в Україні. У такий спосіб вітчизняна дизайнерська та архітектурна спільнота отримала авторитетне джерело галузевих новин, яке стало посібником не тільки для професіоналів, а й для всіх, хто цікавиться розвитком предметного та архітектурного дизайну в Україні.

2022 рік виявився неймовірно складним та переломним для всіх українців. До війни наші фахівці облаштовували стильні інтер’єри для будинків мирних людей, але сьогодні вони працюють над зовсім іншими проєктами. Зокрема, над розвитком комфортного тимчасового житла для переміщених осіб, опорядженням модульних містечок для тих самих потреб, відновленням пошкоджених культурних та інших об’єктів. 

24 лютого 2022 року змінилися пріоритети української редакційної команди, яка, попри обставини, надалі працює над виданням журналу. Протягом року вийшли всі заплановані випуски. Ми створюємо ELLE Decoration Ukraine з великим бажанням підтримати сучасну вітчизняну дизайнерську спільноту, привернути увагу до її прагнення відбудувати нашу країну. І звичайно, ми завжди висвітлюємо найкращі зразки світового дизайну та архітектури.

Випуск ELLE Decoration Ukraine, який щойно з’явився на полицях, особливий — ювілейний. Виходить з нагоди 5-річчя і водночас відображає цей важкий час, який переживає наша країна.

Уже у продажу.

 

Реклама

Популярные материалы

У Sakebar by Nobu відбудеться чайна церемонія до Дня святого...


Зігріваємося: смачний рецепт какао з арахісовою пастою


Найбільш трендові окуляри 2023 року


Читайте також
Популярні матеріали