Заклад, натхнений японською філософією: готель Nobu у Варшаві

Мальовниче місце, яке поєднало унікальний дизайн та архітектурні стилі різних десятиліть, прикрашає один з найпрестижніших районів столиці Польщі  

У серці Варшави розташований особливий заклад, натхненний японською філософією. Він став доповненням до сучасного стилю життя та історичного духу старого європейського міста. Мова йде про Nobu Hotel Warsaw — заклад мережі Nobu, засновниками якої є шеф Нобу Мацухіса, актор Роберт Де Ніро та кінопродюсер Мейр Тепер.

Наразі функціонує понад 50 ресторанів та готелів мережі Nobu. Але її історія почалася ще у 1980-х роках — тоді Роберту Де Ніро настільки сподобалася майстерність шеф-кухаря Нобу Мацухіси, що актор переконав його відкрити авторські заклади по всьому світу. 

Відтепер Варшава приваблює туристів не тільки пам’ятками архітектури, а й рестораном з ексклюзивною японською кухнею. У ньому панує дбайливе ставлення до гостей та незабутньо смакує кожна страва, розроблена талановитим шеф-кухарем.  

Водночас Nobu в Польщі — це ще й готель, який відзначається унікальним дизайном та поєднує архітектурні стилі різних десятиліть. Заклад складається з двох частин: у першій, розташованій у довоєнному Rialto Hotel, представлений ар-деко, а друга має більш сучасний та інноваційний вигляд. Номери готелю також оформлені в різних стилях — від класики до модерну. Стіни кімнат завжди прикрашені роботами сучасних польських митців — зокрема, Петра Укланського, який досліджує у своїх роботах теми видовищності та кліше.

Nobu Hotel Warsaw ураховує всі забаганки відвідувачів, тож вони можуть обрати собі той номер, який їм найбільше до вподоби.

Готель чудово підходить для великих конференцій, вечірок і зустрічей, та й залу площею 438 м² можна розділити звуконепроникною стіною на дві повністю автономні кімнати. Заклад підійде і для невеликих заходів — гості можуть обрати менш просторі приміщення, оснащені сучасним обладнанням. 

Ще одна особливість готелю в тому, що його працівники дбають про здоров’я, безпеку та затишок відвідувачів. Гості можуть замовити будь-які страви до свого номера. Також вони мають змогу обмежити контакти з іншими людьми в закладі. Саме тому ресторан готелю ніколи не буває переповнений, а всі кімнати та зони загального користування дезінфікуються. І бронювати своє перебування в готелі можна без обмежень — уникнути будь-яких складнощів зі скасуванням чи змінами в проживанні допоможе персонал закладу. Тож як щодо японської філософії життя в центрі європейської столиці?

Реклама

Популярные материалы

Оголошено рейтинг найпопулярніших знаменитостей 2022 року


Теплі костюми на кожен день — must have цієї зими


5 багатошарових образів, які допоможуть пережити всі примхи...


Читайте також
Популярні матеріали