Який вигляд може мати київський Зелений театр

Оглядовий майданчик, модний ресторан, виставкова галерея та повна інтеграція з навколишньою природою

Нещодавно було підбито підсумки всеукраїнського конкурсу для молодих дизайнерів та архітекторів — Get Me 2 the Top. Одним з переможців та володарем спеціальної номінації «Вибір ELLE Decoration Ukraine» стала робота студентки Київської державної академії декоративно-прикладного мистецтва ім. Бойчука Катерини Мороз — план реконструкції київського Зеленого театру.

Я обрала для свого конкурсного проєкту Зелений театр, бо саме він мене зацікавив своєю унікальністю та складністю. Це місце справді чудове, воно надихає та зачаровує.

Підкреслити багатофункціональність простору, в якому кожен знайде місце для себе, досягти гармонії існуючої та нової архітектури — таку мету ставила перед собою конкурсантка. Розумне використання історичних даних, реставрація пошкоджених частин будівлі та територій має в цьому важливе значення.

Багатофункціональність Зеленого театру дозволяє швидко переключатися з одного виду діяльності до іншого та економити енергію і час відвідувача. Зона ресторану буде розташована на першому рівні підпірної стіни. Закритий тип приміщення забезпечить йому можливість працювати цілий рік. Посередині буде облаштована зона відпочинку на відкритому повітрі.

На другому рівні — двоповерховий оглядовий майданчик, який являє собою конструкцію з переробленого бетону. На його першому поверсі розташована галерея з панорамними вікнами, а на другому — відкритий майданчик, що дозволяє в повній мірі насолодитися навколишніми видами.

Окрім будівництва нових споруд необхідна реконструкція, яка включає реставрацію стін каземату. Обриси стіни каземату надихнули на створення нових напівкруглих архітектурних форм. Сцена також має округлу форму і являє собою тент на металевому каркасі.

Важливо було створити по-справжньому зелене і біофільне середовище для театру, ізолювати відвідувачів від жвавого оточення міста, зміцнивши зв’язок з природою. Тому Катерина обрала натуральні світлі пісочні та коричневі відтінки.

Реклама

Популярні матеріали

5 етапів відносин, через які проходять лише міцні пари


Рецепт тертого пирога з ягодами: крок за кроком


8 формул для образів зі спідницею максі


Читайте також
Популярні матеріали