Як естетично доповнити інтер'єр кухні за допомогою холодильника

Гармонійне поєднання стилю та інноваційних технологій бренду Haier

Сучасний холодильник — це більше, ніж просто техніка для зберігання та заморозки продуктів. Такий унікальний елемент кухні естетично й гармонійно доповнює простір. Сучасний ринок пропонує велике різноманіття варіацій дводверних девайсів. Бренд Haier грає за іншими правилами — його унікальні дизайнерські рішення та стиль переводять техніку у вимір нових можливостей та досвіду.

Компанія пропонує моделі з різною конструкцією, кількістю дверей, функціями та об’ємами. Також асортимент Haier налічує великий вибір винних шаф, що повністю імітують мікроклімат льоху для вина та забезпечують правильні умови для зберігання напоїв. Але якими б різними не були холодильники бренду, вони об’єднані сучасною естетикою, інноваційністю та унікальним стилем.

Ергономіка завжди важлива — варіації форм-факторів та конструкції

Haier понад 15 років залишається лідером ринку завдяки нестандартному та водночас глибокому підходу до створення техніки. Бренд презентує вибір великої кількості різних типів холодильників:

 1. 3D-холодильники.
 2. Багатодверні моделі.
 3. Side-by-side.
 4. Винні шафи.

Моделі підійдуть для різних просторів: кафе, ресторанів чи будинку, в якому живе велика родина. Найбільші девайси бренду — Side-by-side: морозильна камера в них розташована поряд із холодильною, тож холодильник має більше місця для замороження. Максимальна ширина Side-by-side — 90 см.

Багатодверні холодильники мають відразу 4 двері та ширину до 83 або 90 см залежно від моделі. 3D-холодильники — це девайси з трьома дверцятами та максимальною шириною 70 см. Окремий тип пристроїв — винні шафи. Це унікальні девайси, що повністю імітують мікроклімат справжніх льохів. Вони значно менші — у середньому 50 см завширшки.

Дизайн і технології, які створюють особливий комфорт у користуванні

Кожна деталь дизайну повинна працювати на комфорт і зручність власника. У випадку Haier клієнти можуть користуватися  такими перевагами: 

 1. Інверторні компресори нового покоління, що виключають зайві вібрації та шум, — нічого не буде заважати приємним розмовам, відпочинку чи приготуванню їжі.
 2. Інноваційні механізми для дверей — вони відчиняються тихо й непомітно, а також фіксуються на 90 градусах, щоб не дряпати стіни та меблі.
 3. Нові технології освітлення. Більшість моделей від Haier мають LED-підсвітку DayLight, розташовану по всій задній стінці холодильної камери. Це дає змогу повністю освітити кожну поличку, а власникам — витрачати менше часу на пошуки продуктів.
 4. Окремі зони. Завдяки їм ви не втрачаєте холод під час довгих пошуків, а також можете довше зберігати продукти свіжими. Наприклад, відділ MyZone має окреме регулювання температури, Humidity Zone — відділ із високою вологістю для довшого зберігання поживних властивостей фруктів та овочів.

Фірмові технології, що доповнюють вишуканий дизайн

Сучасним та якісним холодильникам притаманні мінімалізм, дорогі матеріали, модерні форми та інноваційні рішення. Проте естетичний дизайн також пропонує безліч унікальних технологій:

 1. Система Natural Airflow у винних шафах, що запускає циркуляцію повітря з підтриманням правильної вологості на рівні до 70 %.
 2. Вугільні фільтри у винних шафах, що підтримують потрібний мікроклімат у камері.
 3. Air Surround — технологія кругової циркуляції повітря на кожній полиці холодильника для ефективнішого охолодження та довшого збереження свіжості продуктів.
 4. Total No Frost — автоматична система розморожування без втручання користувача, що виключає появу інею та снігу на стінках.
 5. Новітні датчики в преміальних моделях, що прискорюють охолодження на 30 %.
 6. Антибактеріальна обробка ABT поєднує УФ-лампу з діоксидом титану для нейтралізації шкідливих мікробів.

Ще одне дизайнерське рішення — зручні сенсорні дисплеї на зовнішній стороні дверей для максимальної зручності користувача. Водночас застосунок hOn переводить управління в площину смартфона та надає доступ до розширених налаштувань. 

Холодильники Haier доповнюють будь-який інтерʼєр не лише естетикою, а й комфортом та функціональністю в користуванні. Дізнатися більше про бренд можна в українських ритейлерів.

Реклама

Популярні матеріали

«Я вірю в ефект наслідування — що більше людей бачать і чують про...


Як у кіно: шукаємо культові образи й локації з улюблених серіалів за...


Зірка «Бріджертонів» Нікола Кохлан стала обличчям нової кампанії...


Читайте також
Популярні матеріали