Як це було: SAMSUNG & ELLE Decoration Cocktail з нагоди зустрічі професіоналів індустрії дизайну

Презентація випуску ELLE Decoration Ukraine, дизайнерської лінійки телевізорів та аудіосистем Samsung, а також цифрових обкладинок ELLE Decoration

Уже традиційний ELLE Decoration Сocktail зібрав гостей для презентації випуску ELLE Decoration Ukraine, дизайнерської лінійки телевізорів та аудіосистем Samsung та цифрових обкладинок ELLE Decoration, створених ексклюзивно українськими студіями дизайну loft buro, Bogdanova Bureau та Yevhenia Dubrovska. Цього разу відомі дизайнери інтерʼєрів та архітектори, блогери, зіркові гості й друзі видання зустрілися разом з редакцією на одній з локацій інноваційного парку Unit.City.

Телевізор The Frame та Ультратонкий саундбар S-серії

Подію прикрасили флагманські телевізори та аудіосистеми бренду Samsung. Вони поєднали революційні технології та дизайн у колекції Lifestyle — лінійці, покликаній відповідати потребам користувачів і віддзеркалювати їхній стиль життя. 

Телевізор Neo QLED 8K та саундбар Q-серії

Усі продукти Samsung, презентовані на заході, особливі по-своєму. Будь-який інтер’єр ідеально б доповнював вишуканий телевізор The Frame з матовим екраном, режимом «Картина» та широким асортиментом різноколірних змінних рамок. Tелевізор The Serif схожий на справжній артоб’єкт завдяки естетичності та унікальному дизайну, розробленому французами Ронаном і Ерваном Буруллеками. Перегляд вертикального контенту найкраще організувати за телевізором The Sero. Його екран автоматично обертається — вертикально для соцмереж і відео, а також горизонтально для улюблених фільмів.

Телевізори The Serif та The Sero

Окрім цього, компанія показала два проєктори. Один із них — легкий у встановленні ультракороткофокусний лазерний 4К проєктор The Premiere. По-новому відчути досвід домашнього кінотеатру можна завдяки його роздільній здатності у 4К, проєкції екрану діагоналлю до 130 дюймів і вбудованим динамікам. Інший девайс — портативний проєктор The Freestyle 2-ї генерації. Його компактний дизайн дозволяє подивитися улюблений контент у будь-якому місці та проєкціювати зображення до 100 дюймів на різну поверхню. 

Ультракороткофокусний лазерний 4К проєктор The Premiere

Не залишили осторонь і якісний звук — за нього в лінійці відповідає ультратонкий саундбар S-серії з потужним 3.1.2-канальним звуком з Dolby Atmos.

Телевізори The Serif, The Sero, OLED

Окрім Lifestyle колекції, на презентації  були представлені телевізори класу преміум Neo QLED 8K, OLED-телевізори та саундбар Q-серії з об’ємним 11.1.4-канальним звуком з Dolby Atmos. Це продукти з неперевершеним зображенням, естетичним дизайном і захопливим звуком. 

Портативний проєктор The Freestyle 2-ї генерації

Усі представлені продукти під’єднуються до застосунку SmartThings — платформи для побудови IoT-екосистеми, яка гармонійно поєднує керування пристроями під управлінням єдиного інтерфейсу в застосунку, доступному для Android та iOS. 

Зона, де гості знайомилися з лінійкою продуктів Samsung, відтворювала затишну та водночас стильну атмосферу дому. Цього вдалося досягти завдяки вишуканим меблям українських брендів Woo Furniture та Noom.

Вела подію головна редакторка ELLE Україна та ELLE Decoration Україна Соня Забуга. Родзинкою заходу також стала лекція Леоніда Мартинчика на тему: «Українська культура та мистецтво — цінність сьогодення». Інфлюенсер та телеведучий розповів про історичний аспект питання та заглибився у нюанси поєднання дизайну та мистецтва.

 

Реклама

Популярні матеріали

Як упоратися зі страхом самотності, який з'явився під час війни...


Геноцид 1944 року та анексія Кримського ханства у XVIII столітті:...


Чому важливо співати українські колискові: доводять MamaRika та...


Читайте також
Популярні матеріали