The Art Of Giving: редакційний гід департаментом декору та подарунків у ЦУМ Київ

Подарунки в останній момент, подарунки тим, в кого все є, чи подарунки тим, про чиї смаки вам мало що відомо. Ми знаємо, як навіть найскладніший кейс перетворити у справжнє мистецтво даріння

Різдвяні приготування в більшості з нас викликають асоціації з клопотами. Ми намагаємось до Нового року завершити якомога більше робочих справ, роздати борги та здобути бажану форму для «тієї самої» сукні, зробити прибирання, прикрасити оселю та скласти святкове меню — одним словом, встигнути все. Не дивно, що до кінця цього новорічного марафону багато хто приходить виснаженим. Може, ми всі просто стали настільки дорослими, що геть забули, про що насправді Різдво та Новий рік? Про теплі обійми та сердешні посмішки, про щире очікування дива та відчуття магії. На щастя, нам відомі місця, де панує атмосфера свята, що миттєво огортає вас, висмикує з буденності та хоча б на пів години переносить у зовсім інший світ, немов чарівна паличка чи магічний перстень. Тож просто сьогодні ввечері відкладайте всі свої справи на годину-дві та рушайте в ЦУМ Київ — купувати подарунки найріднішим та пробуджувати свою внутрішню дитину.

В усьому світі великі універмаги з їхніми анімованими вітринами, урочистим вбранням та різдвяними співами, які чутно ще з вулиці, вже більше ніж сторіччя вважаються епіцентром казкового дійства. І київський ЦУМ — не виключення. Творча команда універмагу щороку знаходить спосіб нагадати містянам про те, що свято зовсім поруч. Цієї зими нас запрошують поринути у казковий різдвяний ліс із неймовірними мешканцями, яких вкрай рідко можна зустріти у живій природі, адже це види з Червоної книги України, що є під загрозою зникнення. Плямиста рись з милими китицями на вухах, сова сипуха з білосніжною мордочкою у формі серця, хохуля, заєць-біляк та бурий ведмідь затишно влаштувались у вітринах ЦУМ Київ і заохочують не просто підійти ближче, щоб роздивитися малюнки та декорації, але й завітати всередину, адже там точно на вас чекає ще більше чуднот.

Всередині ЦУМ Київ легко втратити відчуття часу та реальності, адже тут дійсно одразу хочеться придбати все: і парфумовану свічку для мами, і ошатні босоніжки собі, і блискучий кулон для подруги. Проте, якщо ресурсів у вас дійсно обмаль, рекомендуємо одразу підійматися на 5-й поверх, адже саме тут зібрали універсальні подарунки на будь-який смак: витончений декор, небанальні предмети побуту, захопливі яскраві книжки, настільні ігри для всієї родини, колекційні статуетки чи елегантна канцелярія. І навіть якщо ви не впевнені, що саме придбати, просто на мить заплющте очі, уявіть людину, для якої обираєте подарунок, і відчуйте емоцію, що народжується в серці. Саме нею і рекомендуємо керуватися!

Даруйте тепло

У вирі буденностей ми іноді навіть не усвідомлюємо, наскільки сильно нам не вистачає відчуття заземлення. На щастя, навіть невеликі деталі здатні відновити цей стан. Духмяні пахощі, приємні оку силуети та тактильні текстури виробів з натуральних матеріалів, що формують наш побут, дарують спокій, рівновагу та відчуття дому. Запалити парфумовану свічку із делікатним квітково-медовим ароматом від P.F. Candle Co, подати закуски на ошатних, немов ювелірна прикраса, дощечках від Kochut Interiors, загорнутися в справжній гуцульський ліжник від Gushka — насправді кожному з нас так мало треба для щастя. Тож його дійсно можна подарувати.

 • Килим Gushka
  Килим Gushka
 • Парфумовані свічки P.F. Candle & Co
  Парфумовані свічки P.F. Candle & Co
 • Пахощі P.F. Candle & Co
  Пахощі P.F. Candle & Co
 • Сервувальна таця Kochut Interiors
  Сервувальна таця Kochut Interiors
 • Підставки для чаювання Kochut Interiors
  Підставки для чаювання Kochut Interiors

Даруйте мрію

Пам’ятаєте, як у дитинстві з перших сторінок книжки ми всі переносились в інші світи чи уявляли себе на місці улюбленого персонажа? Куди з роками поділась ця здатність? Захопливі пригоди та подорожі за океан, історії видатних особистостей та брендів зі світовим ім’ям — книги здатні стати джерелом нескінченного натхнення. Особливо якщо це альбоми від видавництв Assouline чи Taschen. Дивовижний формат, розкішне оформлення та ретельно відібраний контент, рідкісні фото, яких більше ніде не побачити, — кожна деталь робить подібні видання настільки реалістичними та барвистими, що гарантує повний ефект присутності та занурення у цікаву тему. Книга завжди вважалась найкращим подарунком. У випадку Assouline та Taschen це беззаперечно.

 • Серія Travel from Home від Assouline
  Серія Travel from Home від Assouline
 • Серія Travel from Home від Assouline
  Серія Travel from Home від Assouline
 • Книга Jaipur Splendid від Assouline
  Книга Jaipur Splendid від Assouline
 • Альбом Dior by John Galliano від Assouline
  Альбом Dior by John Galliano від Assouline
 • Альбом Arabian Leopard від Assouline
  Альбом Arabian Leopard від Assouline
 • Альбом Bauhaus Style від Assouline
  Альбом Bauhaus Style від Assouline
 • Альбоми Van Gogh, Vermeer та Monet від Taschen
  Альбоми Van Gogh, Vermeer та Monet від Taschen
 • Альбом Gaudi від Taschen
  Альбом Gaudi від Taschen
 • Альбом Frida Kahlo від Taschen
  Альбом Frida Kahlo від Taschen
 • Книга Feeding Creativity Mary McCartney від Taschen
  Книга Feeding Creativity Mary McCartney від Taschen

Даруйте оберіг

В наші часи попит на традиційні етнічні вироби особливо зріс, адже всім нам хочеться ще глибше відчути укорінення, ще чіткіше усвідомити власну ідентичність. Коли йдеться про наповнені змістом та особливою енергією артефакти — тут нема рівних артскульптурам Dido від студії Makhno. Виліплені в різних розмірах та наділені різною вдачею, ці чарівні персонажі стануть справжнім оберегом оселі. Якщо ж вам хочеться у своєму подарунку об’єднати символізм із практичністю, радимо звернути увагу на посуд та домашній декор від Gunia Project, Yakush та LoraShen. Кожен з цих брендів по-своєму майстерно вписує українські культурні коди в сучасну естетику повсякденності.

 • Скульптура Dido від Makhno
  Скульптура Dido від Makhno
 • Посуд з колекції Dragon від Gunia Project
  Посуд з колекції Dragon від Gunia Project
 • Тарілка Stripes від Yakush
  Тарілка Stripes від Yakush
 • Вази Pollen від Yakush
  Вази Pollen від Yakush
 • Ваза з колекції Getmanska від LoraShen
  Ваза з колекції Getmanska від LoraShen
 • Ваза з колекції Сади Марії від LoraShen
  Ваза з колекції Сади Марії від LoraShen

Даруйте спогади

Всі ми родом з дитинства. Саме тому таку шалену популярність у світі мають фігурки у вигляді персонажів мультиплікації, кіно чи попкультури. Адже вони поєднують дві прадавні людські пристрасті: до гри та до колекціонування. Наші батьки збирали листочки та квіти з пам’ятних місць і засушували їх у гербарій, ми з вами збирали вкладки з жувальної гумки та фігурки улюблених персонажів — сьогодні це можна робити по-дорослому. Такі бренди, як Leblon Delienne, Be@rbrick чи Boyhood, піднесли цю традицію на рівень справжнього мистецтва. Їхні колекційні статуетки створюються вручну та випускаються обмеженими тиражами, а до їх виготовлення іноді залучають провідних дизайнерів чи світових зірок. Такі статуетки дарують дітям і дорослим, у перший день народження,  на досягнення повноліття чи в особливу дату, передають у спадок та збирають у колекції — кожна фігурка живе своїм життям і зберігає історію та тепло родини, яка її прийняла.

 • Статуетки Leblon Delienne
  Статуетки Leblon Delienne
 • Статуетки Be@rbrick
  Статуетки Be@rbrick
 • Cтатуетки Boyhood
  Cтатуетки Boyhood

Даруйте захват

Настільна гра — найкращий спосіб завʼязати розмову та відчути себе комфортно навіть у незнайомій компанії. Азарт гри в покер чи неспішна бесіда, що супроводжує партію в шахи, — який би темперамент вам не був ближчим, ви обовʼязково знайдете щось необхідне в асортименті Hector Saxe Paris. Цей французький бренд підніс поняття настільної гри до рівня haute couture, виробляючи свої набори з благородних матеріалів, таких як італійська шкіра чи коштовні породи деревини. Тож, якщо ви вагаєтесь із вибором подарунка, цей варіант буде безпрограшним.

 • Набір для гри в шахи Hector Saxe Paris
  Набір для гри в шахи Hector Saxe Paris
 • Універсальний ігровий набір Hector Saxe Paris
  Універсальний ігровий набір Hector Saxe Paris
 • Універсальний ігровий набір Hector Saxe Paris
  Універсальний ігровий набір Hector Saxe Paris
 • Набір для гри в покер Hector Saxe Paris
  Набір для гри в покер Hector Saxe Paris


Реклама

Популярні матеріали

Як упоратися зі страхом самотності, який з'явився під час війни...


Геноцид 1944 року та анексія Кримського ханства у XVIII столітті:...


Чому важливо співати українські колискові: доводять MamaRika та...


Читайте також
Популярні матеріали