Стильно та затишно: офіс у центрі Києва

Скло і бетон, ахроматична палітра кольорів та лаконічні меблі від українських виробників

Cтильний офіс компанії Gether Group, лідера інтер`єрного девелопменту України, знаходиться в просторому приміщенні на Новопечерських липках у Києві. Фахівці компанії продумали все до дрібниць, щоб створити максимальний комфорт для своєї команди, місце, яке надихає, простір, який точно сподобається архітекторам і дизайнерам.

Адже «скло і бетон» — це класика жанру, яка не залишає колег по цеху байдужими.

Ахроматична колірна гама, жива та природна фактура бетонних стін, роблять інтер’єр більш легким та невимушеним, розкриваючи його зміст. Меблі, створені українськими партнерами компанії Gether Group, підкреслюють лаконічність мови цього простору. Діамантове скло джамбо-формату, змонтоване безпрофільним способом, зникає, поєднуючи всі приміщення в один об’єм, і, за рахунок відблисків, створює ефект багатошаровості. Проект був реалізований у грудні 2021 року.

«З вірою у майбутнє, з амбітними планами та крутими ідеями наша компанія увійшла у доленосний 2022 рік. У лютому прийшло багато нових працівників, деякі, пройшовши всі етапи набору, мали вийти на роботу на початку березня», — згадує Ілона Полєжаєва, співзасновниця Gether Group.

«Після 24 лютого українська індустрія дизайну інтер’єру зі скреготом гальм зупинилася. Клієнт зник з ринку, ланцюги постачання були зламані, зв’язки обірвались, багато команд розпалися. Поступово ті, хто мав таку можливість, почали працювати в Європі. Багато українських компаній зорієнтували свій маркетинг на іноземних споживачів, адже стало зрозуміло, що до перемоги, на жаль, ця сфера в Україні на паузі», — говорить Данило Присяжнюк, архітектор та співзасновник Gether Group.

Компанія Gether Group, що створювала якісний продукт на ринку житлової нерухомості, пропонуючи своїм покупцям стильні та вишукані квартири в преміальному сегменті, кардинально змінила вектор діяльності  та зосередилася на благодійних проектах, а саме розробці комфортного та продуманого соціального житла для ВПО та військовослужбовців, використовуючи весь свій багаторічний досвід.

«Ми віримо у велике майбутнє інтер’єру Made in Ukraine.

Маємо впевненість, що після перемоги більшість фахівців повернуться із закордону з крутим досвідом, новими навичками та ідеями, а, головне, новими зв’язками та контактами. Переконані, що українські дизайн-компанії стануть одними з потужних гравців у світі, адже нашої енергії і наснаги, нашого голоду до роботи вистачить ще на багато поколінь» — зауважив Данило Присяжнюк, співзасновник Gether Group.

Реклама

Популярні матеріали

Експерти з’ясували, яким буде титул королеви Камілли після смерті...


FROLOV запускає колаборацію з першим в Україні ЛҐБТІК+...


Колишній чоловік Брітні Спірс хоче подати на неї до суду


Читайте також
Популярні матеріали