Стали відомі переможці конкурсу для молодих дизайнерів та архітекторів Get Me 2 the Top

Складнощі воєнного часу не зупинять розвиток українського дизайну

Вже котрий рік поспіль під патронатом Асоціації британського та міжнародного дизайну в Україні SBID Ukraine проходить всеукраїнський конкурс для молодих дизайнерів та архітекторів Get Me 2 the Top. Його головна мета — підтримка талановитих студентів, їх подальший патронат, а також сприяння професійному розвитку та кар’єрним можливостям для молодих спеціалістів, які будуватимуть Україну майбутнього. Це чудова нагода заявити про себе на міжнародній арені, а ще набути досвіду в своїх британських та європейських колег. 

5 січня 2023 року в онлайн-форматі  відбулась урочиста церемонія нагородження переможців VI сезону, в якій взяли участь члени журі та партнери конкурсу з України та Великобританії. Попри складнощі воєнного часу, конкурсанти вразили організаторів та журі конкурсу високим рівнем робіт. Представляємо вам переможців, що отримали найвищу відзнаку.

Категорія: Private Space

Розробка концепції дизайну апартаментів у ЖК The Resort: Олексій Нестеров, у співавторстві з Дар`єю Уткіною, (Арт академія сучасного мистецтва ім. Сальвадора Далі)

 

Категорія: Public Space та вибір ELLE Decoration Ukraine

Дизайн-концепція приміщення та екстер’єрне планування простору Зеленого театру в м. Київ: Катерина Мороз (КДАДПМД імені М. Бойчука)

 

Категорія: Product Design

Розробка предмету інтер`єру — робочого місця — у концепції home office: Крістіна Ус (Харківський національний університет міського господарства імені О.М. Бекетова)

 

Категорія: Overall Winner 

Олександра Єна (Харківська державна академія дизайну і мистецтв)
стала абсолютним переможцем VI сезону конкурсу, представивши роботу у категорії Product Design.

 

«Пишаюсь, що в цей рік, напевно один із найскладніших, ми провели конкурс і  маємо фіналістів та переможців настільки високого рівня.

Такі результати надихають нас ще з більшою наснагою рухатись вперед і продовжувати показувати світові наші таланти!» — зазначила Юлія Данілова, регіональна директорка та засновниця SBID Ukraine, у своєму зверненні під час церемонії нагородження. А Ванесса Брейді, засновниця та CEO SBID, висловила захоплення та підтримку українським молодим спеціалістам: «Зараз — непрості часи і тому, ще більш захопливим є те, що ви продовжили роботу протягом року, з енергією, креативністю та наполегливістю.

Весь світ спостерігає за вами. І всі ми будемо поруч аби допомогти вам зробити наступні кроки».

 

Конкурсанти змагались за подорож до Італії на виробництво Poliform LAB, стажування в провідній українській студії Bogdanova Bureau, річну підписку від редакції ELLE Decoration Ukraine, tool kit для дизайнера від AQ Form, річну ліцензію на програму Archicad від Graphisoft, та інші цінні призи від партнерів.

Заявки на конкурс приймались від студентів українських ВНЗ 4—5 курсів навчання за напрямом Дизайн інтер`єру чи Архітектура, а також молодих спеціалістів, що випустились з ВНЗ продовж останніх двох років. Подаючи заявку на участь, конкурсанти гарантують, що їх роботи є авторськими, і що вони, спільно з SBID Ukraine, мають право на публікацію та використання матеріалів.

Партнерами заходу стали Департамент культури виконавчого органу КМР (КМДА), Atelier Lilu, Bogdanova Bureau, Bolshakova Interiors, British Embassy Kyiv, Domio Home Interiors, DonStream Education Group, Graphisoft, Jung Україна, LG, Poliform, Sirius 93 з брендом AQform, The Resort, University of the Arts London. 

Медіа-підтримка: ELLE Decoration Ukraine.

Організатор конкурсу: Асоціація британського та міжнародного дизайну в Україні (SBID Ukraine) — професійна організація, заснована в 2015 році в Києві, що здійснює акредитацію в індустрії дизайну інтер’єру у Великій Британії та представляє Співтовариство професіоналів в області дизайну, включаючи дизайнерів інтер’єру, архітекторів, виробників та шоуруми, будівельні та девелоперські компанії. 


Реклама

Популярные материалы

У Sakebar by Nobu відбудеться чайна церемонія до Дня святого...


Зігріваємося: смачний рецепт какао з арахісовою пастою


Найбільш трендові окуляри 2023 року


Читайте також
Популярні матеріали